Адреса: вул. Благовіщенська, 87
Контактний телефон: 5-38-52, /097/ 255-33-08

Відповідальний за проект 
Яковенко Ірина Анатоліївна,
завідувач відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Центру соціальної допомоги

 • Про проект
 • Тарифи
 • Як скористатись
 • Історія проекту
 • Спецавтотранспорт використовується для перевезення до підприємств, установ і організацій різної форми власності та підпорядкування, банківських установ, медичних установ, органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, протезно-ортопедичних підприємств, для взяття участі в культурно-масових заходах та навчанні.

 • Одержувачі послуги на безоплатній основі:

  • діти інваліди, які перебувають на обліку в Центрі соціально допомоги та інваліди із захворюваннями опорно-рухового апарату та іншими захворюваннями, які пересуваються на інвалідних візках та потребують стороннього супроводу;
  • люди з захворюваннями опорно-рухового апарату та іншими захворюваннями, які пересуваються на інвалідних візках, але не мають групи інвалідності, при наявності індивідуальної програми реабілітації( ІПР) з висновком про необхідність користування інвалідним візком або для яких у відповідності до чинного законодавства визначені медичні показання до забезпечення інвалідним візком, жителі групи ризику.

   Одержувачі послуги на платній основі:

  • жителі міста , які користуються іншими засобами пересування та не мають медичного висновку про користування інвалідним візком, згідно затвердженого тарифу – 1 грн 80 коп.
 • Для користування послугою, одержувачу необхідно:

  1. Звернутися в Золотоніський міський центр соціальної допомоги, який знаходиться за адресою: вул. Благовіщенська, 87.
  2. Номери телефонів для інформації та оформлення заявок: (04737) 53852, 0972553308;
  1. На користувача послуги ведеться особа справа: письмова заява; копія довідки МСЕК або посвідчення ( або медичного висновку для дітей – інвалідів); ксерокопія індивідуальної програми реабілітації ( з потребою в користуванні візком) для безкоштовного користування послугою.

  Заявки на обслуговування спецавтотранспортом приймаються за три дні до виїзду ( в особливих випадках – не менш ніж за 1 день до виїзду).

 • Золотоніський міський центр соціальної допомоги в ході своєї діяльності постійно надає допомогу жителям міста, що перебувають на обліку в  Центрі по перевезенню їх  до різних установ та медичних закладів. Але поза увагою залишилися інші громадяни, які не мають спеціалізованого транспорту (особи, які користуються інвалідними візками або важко хворі) чи  коштів для повноцінного життя та отримання медичної допомоги.

  Центр тісно співпрацює з благодійною організацією «Фонд родини Нечитайло». Така співпраця почалася з реалізації гранту по створенні студії гончарного мистецтва «Мальва». Наступним кроком стало написання нового грантового проекту анонсованого Фондом в межах Черкаської області.

  На першому етапі між Черкаською обласною державною адміністрацією та БО « Фонд родини Нечитайло» був підписаний меморандум про співпрацю, основною метою якого стало придбання чотирьох спеціально обладнаних автомобілів для перевезення людей з інвалідністю та мало мобільних груп населення. В ході відбору з 27 районів області такі автомобілі отримали: м. Умань ( територіальний центр), м. Звенигородка ( інтернат), м.Золотоноша ( Центр соціальної допомоги), смт. Чорнобай ( територіальний центр).

  Фонд родини Нечитайло передав соціальним установам мікроавтобуси спеціально переобладнані. Нові машини створюють додаткові можливості для вільного пересування людей , в тому числі , які пересуваються за допомогою візка, та супроводжуючих осіб – соціального працівника, медиків чи родичів пасажира.

  Проект розрахований на довготривалий період, є стійким. В ході якого ми плануємо створити базу отримувачів транспортної послуги; удосконалити систему роботи з клієнтами; при необхідності внести зміни в порядок надання послуги  « соціальне таксі» та розширити перелік отримувачів. За результатами роботи передбачена періодична звітність перед Фондом та виконавчим комітетом Золотоніської міської ради.