Адреса: вул. Шевченка, 70
Контактний телефон: 5-33-20
E-mail: zolo_prac@ukr.net

Керівник –
Лукомська Тетяна Едуардівна

lukomska-250

 • Керівництво управління
 • Графік роботи
 • Діяльність
 • Положення
 • Документи
 • Новини
 • Оголошення
 • Начальник – Лукомська Тетяна Едуардівна

  Контактний телефон: /04737/ 5-33-20
  Facebook – Тетяна Лукомська

  Графік прийому: перший та третій вівторок місяця, з 8:00 до 17:00

  Відділ бухгалтерського обліку – Малафій Наталія Іванівна (5-20-87)
  Відділ праці – Сотник Любов Петрівна (5-33-20)
  Відділ грошових виплат і компенсацій – Савченко Людмила Володимирівна (5-27-92)
  Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення – Резніченко Марина Володимирівна (5-39-88)


  Звернутись онлайн:

  Отримані звернення від громадян:


  Тема: Субсидія

  Автор: Кудієва Надія
  Повідомлення: Чи надана мені субсидія? Адреса вул. Курченко 16

  Дізнатись про стан вашої субсидії можна за телефоном нашого управління (5-33-20), або ж ще швидше – скориставшись онлайн-сервісом Мінсоцполітики: subsidii.ioc.gov.ua

  Тема: Опікунство

  Автор: Ольга
  Повідомлення: Доброго дня. Я,  Ковтуненко Ольга Захарівна, отримую компенсацію по проф-захворюванню. На даній час проживаю у місті Біла Церква. До цього проживала у с. Мелесівка Золотоніського р-ну. Поштовій переказ надходив 15-го числа. В цьому місяці коштів немає, поясніть будь ласка з чим це пов’язано?

  На жаль, село Мелесівка та Новодмитрівська сільська рада поки що не входять до компетенції міського Управління праці та соцзахисту, тому відповідь ми надати не можемо. Радимо звернутись до відповідного структурного підрозділу РДА. Після утворення Золотоніської об’єднаної територіальної громади залюбки надамо і онлайн-консультації, і очні , як жительці села, що входитиме до нашої ОТГ.

  Тема: Опікунство

  Автор: Наталія
  Повідомлення: Я – інвалід першої групи. За мною оформили опікунство. Скільки платять опікунам і чи можу я відмовитись від опікунства? Що для цього треба?

  Все залежить від того, що Ви вкладаєте в поняття «оформити опікунство».
  Опіка встановлюється над повнолітньою особою, яка визнана у судовому порядку недієздатною через нездатність усвідомлювати значення своїх дій або керувати ними внаслідок хронічного стійкого психічного розладу. Якщо фізична особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною, видужала, або ж її психічний стан значно поліпшився, то за заявою її опікуна, органу опіки та піклування та на підставі відповідного висновку судово-психіатричної експертизи суд своїм рішенням скасовує рішення про визнання фізичної особи недієздатною та поновлює її цивільну дієздатність.

  Якщо мова йде про компенсаційні виплати особі, що здійснює догляд за інвалідом І групи чи надає соціальні послуги, то такі виплати буде припинено в разі встановлення факту припинення здійснення догляду чи надання соціальних послуг.

  Розмір компенсаційної виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам І групи складає 15 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб (станом на 01.11.2018 року – 276,15 грн.).

  Розмір компенсаційної виплати особі, що здійснює догляд за інвалідом І групи – 4,80 грн.


  Тема: Субсидія

  Автор: Ірина
  Повідомлення: Доброго дня! Скажіть, будь ласка, для чого записують людей на прийом за місяць, коли приходиш на назначений час і не можеш потрапити до спеціаліста, тому що потрібно займати чергу в коридорі? Я записувалися за місяць, я розраховую час. Наведіть, будь ласка, порядок в своєму відділі.

  На Ваше звернення повідомляємо, що з метою уникнення черг, прийом громадян в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради ведеться по запису. Але, з урахуванням того, що в перші дні жовтня до управління, для поновлення інформації про зареєстрованих осіб у домоволодінні, звернулося багато людей похилого віку, тимчасово черговість прийому громадян по попередньому запису була порушена.

  Тема: Порядок оформлення субсидії

  Автор: Ольга
  Повідомлення: Доброго дня. У мене така ситуація: у будинку приписані бабуся і двоє внуків, 16 та 21 років. Вони навчаються за кордоном. Один в коледжі, а інший в університеті. Поясніть, як правильно оформити довідку з навчального закладу для подання документів на субсидію. І чи вона взагалі може бути нарахована? Дякую.

  Враховуючи те, що Ваші онуки навчаються за кордоном, субсидія може бути нарахована за умови представлення довідок з навчальних закладів. Довідки повинні бути офіційно перекладені українською мовою та містити інформацію з якого та по який час онуки є студентами. За більш детальною інформацією радимо звернутися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Шевченка,70 каб. 7 або зателефонувати за номером 52792.

  Тема: Надання субсидій

  Автор: Юлія
  Повідомлення: Чи може отримати субсидію сім’я, в якій є безробітний, який не стоїть на обліку в центрі зайнятості?

  У разі, коли працездатна особа в періоді, за який враховуються доходи для призначення субсидії, була безробітною та не перебувала на обліку в центрі зайнятості, вона матиме право на субсидію лише в тому випадку, якщо самостійно сплатить за себе єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії та задекларує доходи не менше чим мінімальна заробітна плата.

  Тема: Субсидія, якщо не всі прописані проживають в будинку

  Автор: Руслан
  Повідомлення: Доброго дня! Я пенсіонер, проживаю у власному будинку. Зі мною прописані дочка з онуками, але проживають окремо (в іншому регіоні). Чи можу я оформити субсидію на одного себе і які документи потрібні щоб підтвердити, що я проживаю і веду господарство один? Дякую.

  Необхідна довідка про склад сім’ї. Її можна взяти у Центрі надання адміністративних послуг. Але доходи беруться за всіх людей, які прописані у будинку. Тому радимо завітати до нас, щоб дізнатися усе детально.

  Тема: Документи

  Автор: Валерія
  Повідомлення: Доброго дня!Я Валерія, громадянка Росії, живу в Україні 17 років. У мене є дитина, народилася в Україні рік тому. У мене з документів лише Свідоцтво про народження і довідки про те, що я закінчила школу в Києві. Як мені зробити документи і куди мені слід звертатися?

  Допомога може бути призначена іноземцям, які постійно проживають в Україні. Але є ряд деталей: чи ви одинока, чи ваш чоловік українець, чи визнав він дитину, чи маєте ви посвідку. Вас чекають для роз’яснення в управлінні праці з 8:00 до 17:15, вул. Шевченка 70

  Тема: Заява на виплату грошової винагороди за енергоефективність

  Автор: Лилик Надія Дмитрівна
  Повідомлення: Добрий день. 1.Поясніть будь-ласка, які потрібно подати документи до заяви. 2.Субсидіанту 82 роки, живе в Мелесівці. Їй обов”язково бути присутній при подачі заяви, чи це може зробити її родич. 3,В які часи ви ведете прийом громадян по цьому питанню. Дякую. Чекаю на відповідь.

  Управління працює з 8 до 17 години (без обіду), в суботу до 13:00. Документи, які необхідні це – заява і декларація. Бланки ми купуємо за свій кошт. Звернення можна надіслати навіть поштою, не обов’язково приходити. Якщо людина літня, звернення можуть оформити і працівники соціального центру. Зважаючи на те, що субсидіант є мешканцем району, а Новодмитрівська сільська рада поки що не увійшла до ОТГ із центром в Золотоноші, необхідно звернутися до РДА. У разі створення ОТГ ми із задоволенням надамо Вам усі послуги

  Тема: Виплата дитяча допомога

  Автор: Людмила
  Повідомлення: Добрий день скажіть будь ласка, які потрібно документи, після народження дитини, для отримання соціальної допомоги? На 30 неділі вагітності пакет документів був представлений.

  Для отримання допомоги необхідні свідоцтво про народження дитини та довідка про склад сім’ї, де вказано місце проживання новонародженого

  Тема: Отримання коштів

  Автор: Алла Олександрiвна
  Повідомлення: Доброго дня! Дайте будь ласка пояснення, чому моя дочка Сесь Валентина 3 мiсяцi не отримує коштiв як мати-одиначка?

  Ваша донька – мешканка села Піщане. Тому Вам необхідно звернутися до Золотоніської районної адміністрації.

  Тема: Нарахування субсидії

  Автор: Татьяна Павленко
  Повідомлення: Нужно ли обращаться лично для пересчета субсидии, если нет никаких изменений в семейном положении и получаемых доходах?

  Так, потрібно. Умови нарахування субсидій змінено докорінно. Зі змінами можна ознайомитись тут – Увага, зміни у порядку надання житлових субсидій! 

  Тема: Нарахування субсидії

  Автор: Татьяна Павленко
  Повідомлення: Прочитала новые правила и по ним мне не надо подавать повторно заявление: живу и прописана одна, дом в управлении ЖЭК, изменений никаких нет. Надо обращаться или нет?

  Потрібно обов’язково
 • Понеділок-четвер: з 8:00 до 17:15
  П’ятниця: з 8:00 до 16:00
  Субота: з 8:00 до 14:00

  • Нарахування та виплата всіх видів грошових виплат та компенсацій;
  • Нагляд за додержанням законодавства з оплати праці, охорони праці та атестації  робочих місць;
  • Здійснення нагляду за правильністю нарахування та виплати пенсій;
  • Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації
  • Надання статусу пільговим категоріям населення;
  • Надання пільг на житлово-комунальні послуги.
  • Забезпечення санаторно-курортними путівками пільгових категорій громадян;
 • Загальні положення

  1. Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради (далі – Управління) утворено Золотоніською міською радою, є виконавчим органом міської ради, підзвітне і підконтрольне їй, підпорядковується виконавчому комітету і міському голові, а з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади – підконтрольне відповідним органам виконавчої влади.

  2. Управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики (далі – Мінсоцполітики), рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також цим Положенням.

  3. Доходи (прибутки) управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради використовуються виключно для фінансування видатків на утримання установи, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених відповідно до законодавства.

  4. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради заборонено розподіляти отримані доходи (прибутки) або їх частину серед засновників, членів такої організації, працівників, членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

  5. У разі припинення діяльності, як юридичної особи управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) передбачається передача активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету”.

  внесені зміни та доповнення до розділу І рішенням міської ради від 11.10.2016 № 14-17/VІІ

  Основні завдання Управління

  6. Основними завданнями управління є забезпечення у межах міста реалізації соціальної політики у сфері соціального захисту населення, що включає:

  – забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці, соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових формувань; організацію ефективного співробітництва органів місцевого самоврядування з профспілками та їх об’єднаннями;

  – призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством України, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;

  – організацію соціального обслуговування населення, здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг, у тому числі соціального супроводу сімей;

  – розроблення та організацію виконання комплексних програм та заходів поліпшення становища соціально вразливих верств населення, сімей та громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, та всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат та послуг за місцем проживання, перебування;

  – забезпечення соціальної інтеграції інвалідів, сприяння створенню умов для безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури;

  – здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи;

  –  розроблення та організацію виконання комплексних програм та заходів щодо забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми.

  Функції Управління

  7. Управління відповідно до визначених повноважень виконує такі функції:

  1) організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Мінсоцполітики та здійснює контроль за їх реалізацією;

  2) забезпечує у межах своїх повноважень захист прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб;

  3) здійснює державний контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями правил, норм, стандартів у межах визначених повноважень;

  4) бере участь у підготовці пропозицій до проекту програми соціально-економічного розвитку міста;

  5) вносить пропозиції щодо проекту міського бюджету;

  6) забезпечує ефективне і цільове використання відповідних бюджетних коштів;

  7) розробляє проекти рішень та розпоряджень з питань віднесених до компетенції управління;

  8) бере участь у підготовці звітів міського голови;

  9) готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання міському голові;

  10) розглядає в установленому законом порядку звернення громадян;

  11) опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів міської ради;

  12) забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої є управління;

  13) постійно інформує населення про стан здійснення визначених законом повноважень;

  14) здійснює повноваження делеговані органами місцевого самоврядування;

  15) забезпечує у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки;

  16) організовує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів;

  17) забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом;

  18) бере участь у вирішенні відповідно до законодавства колективних трудових спорів (конфліктів);

  19) здійснює обробку та забезпечує захист персональних даних з метою ведення трудових відносин та управління людськими ресурсами (кадрового діловодства), персональних даних Єдиного державного реєстру пільгових категорій населення (ЄДАРП), автоматизованої системи обробки пенсійних даних, таке інше.

  20) готує та подає в установленому порядку аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань, що належать до його компетенції;

  21) залучає громадські та благодійні організації до виконання соціальних програм і здійснення відповідних заходів;

  22) здійснює нагляд за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи;

  23) у сфері соціально-трудових відносин, оплати праці та зайнятості населення:

  – забезпечує співробітництво органів місцевого самоврядування з профспілками та їх об’єднаннями, організаціями роботодавців та їх об’єднаннями;

  –   здійснює повідомну реєстрацію колективних договорів, їх перевірку на відповідність чинному законодавству та забезпечує зберігання копій;

  – здійснює моніторинг показників заробітної плати та своєчасності її виплати працівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності, а також фізичних осіб підприємців;

  – забезпечує соціальний захист працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими та важкими умовами праці, вживає заходів до якісного проведення атестації робочих місць;

  –  розробляє міську програму зайнятості населення, бере участь у реалізації інших заходів щодо поліпшення ситуації а ринку праці;

  – забезпечує діяльність комісії у справах альтернативної (невійськової) служби та комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням статусу учасника війни;

  24) з питань реалізації заходів соціальної підтримки населення:

  – організовує в межах своєї компетенції роботу щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу та пільгового проїзду окремим категоріям громадян, інших пільг, передбачених законодавством України;

  – здійснює призначення та виплату:

  – державної допомоги сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, особам, які не мають права на пенсію та інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх не відоме, одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам та особам, які проживають разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги, а також інших видів державної допомоги відповідно до законодавства України;

  – державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд;

  – щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за інвалідом І групи, а також за престарілим, який досяг
  80-річного віку;

  – одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання
  «Мати – героїня»;

  – бере участь у роботі комісій, утворених при міськвиконкомі з питань соціального захисту населення;

  – сприяє громадянам в одержанні документів, необхідних для призначення окремих видів допомог, субсидій та надання пільг;

  – проводить електронні звірки інформації від підприємств надавачів послуг щодо витрат, пов’язаних з наданням пільг окремим категоріям громадян, з відомостями, що містяться в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги;

  – здійснює розрахунки з організаціями – надавачами послуг за надані пільги окремим категоріям громадян та призначені житлові субсидії населенню;

  – проводить інвентаризацію особових справ і особових рахунків осіб, які одержують соціальну допомогу, субсидії та пільги в установленому законодавством порядку;

  – організовує прийом документів для призначення усіх видів соціальної допомоги та послуг за принципом «єдиного вікна» та забезпечує розгляд заяв та прийняття рішень відповідно до затверджених стандартів надання послуг;

  – організовує роботу головних державних інспекторів та державних соціальних інспекторів;

  25) у сфері реалізації державних соціальних гарантій окремим категоріям громадян:

  – організовує призначення та виплату допомоги, компенсацій та надання інших соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до законодавства України;

  – здійснює підготовку документів щодо визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

  – організовує санаторно-курортне лікування інвалідів, ветеранів війни та праці, жертв нацистських переслідувань, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також виплату грошових компенсацій вартості

  – санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян;

  – подає пропозиції до проектів регіональних програм із соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

  – організовує в межах своєї компетенції роботу з надання пільг пенсіонерам, інвалідам, ветеранам війни та праці, одиноким непрацездатним громадянам та іншим категоріям осіб, що мають право на пільги відповідно до законодавства України;

  – здійснює відповідно до законодавства України виплату грошових компенсацій вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян;

  – видає відповідні посвідчення категоріям громадян, які мають право на пільги відповідно до чинного законодавства;

  – організовує та здійснює виплату одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми;

  – бере участь у виконанні заходів державних програм соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, звільнених і запас або відставку зі Збройних Сил та інших військових формувань та здійснює контроль за їх реалізацією;

  26) у сфері соціального обслуговування, здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг населенню:

  – організовує роботу з визначення в місті потреб у соціальних послугах.

  – спрямовує та координує діяльність міського центру соцдопомоги;

  – забезпечує призначення та виплату компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги;

  – подає пропозиції міській раді щодо передбачення під час формування міського бюджету коштів на компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги;

  – сприяє впровадженню нових соціальних послуг, у тому числі платних, відповідно до законодавства України;

  – забезпечує доступність громадян до соціальних послуг, контролює їх якість та своєчасність надання відповідно до законодавства України;

  – сприяє створенню недержавних служб та закладів, які надають соціальні послуги пенсіонерам, інвалідам, сім’ям з дітьми, сім’ям /особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, особам, які постраждали від торгівлі людьми, іншим соціально вразливим громадянам;

  – сприяє волонтерським організаціям та окремим волонтерам у наданні допомоги соціально незахищеним громадянам;

  – у межах своєї компетенції організовує свою роботу, пов’язану з наданням благодійної допомоги соціально незахищеним громадянам та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах;

  – сприяє влаштуванню за потреби до будників-інтернатів громадян похилого віку, інвалідів та дітей-інвалідів;

  – подає в установленому порядку пропозиції щодо встановлення піклування над повнолітніми дієздатними особами, які за станом здоров’я потребують догляду;

  – сприяє благодійним, релігійним волонтерським громадським об’єднанням, установам та організаціям недержавної форми власності, окремим громадянам у наданні соціальної допомоги та соціальних послуг інвалідам, ветеранам війни та праці, громадянам похилого віку, а також іншим соціально незахищеним громадянам та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах;

  – вживає заходів до соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі;

  – сприяє підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації працівників установ і закладів системи соціального захисту населення;

  27) у сфері соціальної інтеграції інвалідів:

  – здійснює облік інвалідів, дітей-інвалідів та інших осіб, які мають право на безоплатне та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

  – здійснює роботу з оформлення документів для визначення права інвалідів та дітей-інвалідів на безоплатне та пільгове забезпечення автомобілями;

  – координує роботу реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів місцевого рівня і сприяє їх розвитку, розглядає пропозиції органів місцевого самоврядування щодо потреби у створенні, реорганізації, ліквідації реабілітаційних установ;

  – здійснює направлення до реабілітаційних установ інвалідів та дітей-інвалідів відповідно до поданих заяв та документів, перелік яких визначено реабілітаційною установою;

  – здійснює виплату грошових компенсацій, передбачених законодавством України;

  – визначає потребу у забезпеченні інвалідів та окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, автомобілями, санаторно-курортним лікуванням, компенсаційними виплатами, передбаченими законодавством України;

  – подає пропозиції щодо потреби у комунальних реабілітаційних установах для інвалідів та дітей-інвалідів;

  – інформує інвалідів про послуги державної служби зайнятості щодо підбору роботи, проведення професійної орієнтації з метою вибору виду професійної діяльності та визначення виду професійного навчання шляхом професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації;

  – інформує міськрайонний центр зайнятості про інвалідів, які виявили бажання працювати;

  – бере участь у створенні безперешкодного середовища для мало мобільних категорій населення;

  28) забезпечує ведення Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (ЄДАРП); централізованого банку даних з проблемами інвалідності (ЦБІ), інших інформаційних систем та реєстрів, визначених Мінсоцполітики;

  29) здійснює інші передбачені законом повноваження.

  Права Управління

  8/ Управління має право:

  1) одержувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств, установ та організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань;

  2) залучати спеціалістів інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств, установ, організацій та об’єднань громадян (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до компетенції управління.

  3) вносити в установленому порядку пропозиції щодо удосконалення роботи міськвиконкому у сфері соціального захисту населення;

  4) скликати в установленому порядку наради, проводити семінари та конференції з питань, що належать до його компетенції;

  Керівництво Управлінням

  9. Управління очолює начальник, який відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” призначається на посаду та звільняється з посади міським головою.

  Начальник управління має заступників, які призначаються на посади і звільняються з посад міським головою.

  10. Начальник управління:

  1) здійснює керівництво діяльністю управління, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці в управлінні;

  2) подає на затвердження міської ради положення про управління;

  3) затверджує посадові інструкції працівників структурного підрозділу та розділяє обов’язки між ними;

  4) планує роботу управління, вносить пропозиції щодо формування планів роботи виконавчого комітету міської ради;

  5) вживає заходів до удосконалення організації та підвищення ефективності роботи управління;

  6) звітує перед міським головою про виконання покладених на управління завдань та затверджених планів роботи;

  7) вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях виконкому та сесії міської ради питань, що належать до компетенції управління та розробляє проекти відповідних рішень;

  8) може брати участь у засіданнях виконкому та сесії міської ради;

  9) представляє інтереси управління у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами міськвиконкому, підприємствами, установами, організаціями;

  10) видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання;

  11) подає на затвердження міському голові проект кошторису та штатного розпису управління в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці його працівників;

  12) розпоряджається коштами у межах затвердженого кошторису управління;

  13) здійснює добір кадрів;

  14) організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності працівників управління;

  15) проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень управління;

  16) забезпечує дотримання працівниками управління правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;

  17) визначає ступінь відповідальності свого заступника, керівників структурних підрозділів управління,

  18) здійснює інші повноваження, визначені законом.

  11. Управління утримується за рахунок коштів місцевого бюджету. Граничну чисельність, фонд оплати праці працівників та видатки на утримання управління в межах виділених асигнувань визначає міський голова після попередньої експертизи фінансового управління.

  12. Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Державного казначейства, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням і кодом ЗКПО, кутовий і прості штампи, власні бланки. Форма власності – комунальна.

  Взаємовідносини (зв’язки) Управління з іншими структурними підрозділами виконкому міської ради

  13. Управління при вирішенні питань, які належать до його компетенції, взаємодіє:

  – з усіма управліннями та відділами виконкому міської ради з питань підготовки документів на розгляд сесії міської ради, її виконавчого комітету та розпоряджень міського голови, а також з депутатським корпусом у проведенні засідань постійних комісій, робочих груп, навчаннях, семінарах;

  – з юридичним відділом – з правових питань, пов’язаних з підготовкою документів;

  – з відділом культури – з питань проведення загальноміських заходів та свят;

  – з Асоціацію міст України – з питань налагодження дружніх стосунків з містами обласного значення, проведення зустрічей, семінарів, тренінгів.

  14. Управління в установленому законом порядку та у межах повноважень взаємодіє з іншими структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради, а також з підприємствами, установами, організаціями, громадянами та об’єднаннями громадян з метою створення умов для провадження послідовної та узгодженої діяльності щодо строків, періодичності одержання і передачі інформації, необхідної для належного виконання покладених на нього завдань та здійснення запланованих заходів.

 • До уваги отримувачів пільг на оплату житлово-комунальних послуг

  ДО     УВАГИ   ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ,  УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, УЧАСНИКІВ ВІЙНИ,  ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ  ТА  ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ, ДІТЕЙ ВІЙНИ.         Управління праці та соціального захисту населення Золотоніської міської ради просить всіх отримувачів пільг на оплату житлово-комунальних послуг  ТЕРМІНОВО  ДО 27  ВЕРЕСНЯ  2019  РОКУ подати такі відомості про себе: номер мобільного телефону;      –    паспорт та ідентифікаційний […]

  До уваги пільговиків

  Починаючи з 1 жовтня 2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 пільги на оплату житлово-комунальних послуг буде монетизовано. Передбачено дві форми надання пільг: – безготівкова; – готівкова. Пільги у грошовій безготівковій формі надаватимуться через АТ “Ощадбанк” наступним чином: – управлінням праці та соціального захисту населення на рахунки ( персональні облікові записи) пільговиків […]

  Читати більше