Відбулася нарада комунальників під головуванням першого заступника міського голови Олега Масла. За його словами, погодні умови несуть додаткове навантаження на комунальників, але й розслаблятися не можна: вже з неділі область знову накриють снігопади та морози.

Тимчасова відлига, за повідомленням директора ПРАТ «Янтар» Володимира Гончара, додає роботи на дахах багатоповерхівок. Снігу випало багато, він важкий. Розтаючи, нерідко потрапляє у квартири містян. Лише за останні дві доби працівники товариства виїхали щодо 17 звернень золотонісців – ліквідовували затікання талої води у помешкання. Керівник підприємства закликав долучитися і місцевих жителів до очищення власних дахів, щоб наслідки пошкодження майна талим снігом були мінімальними.

Начальник УЖКГ Олександр Флоренко повідомив присутнім, що управління відучора провело моніторинг щодо вивезення сміття у місті. У декількох дворових заїздах утворилося накопичення сміття, яке необхідно ліквідувати у найближчі дві доби. Також посадовець дав розпорядження КП «Міський водоканал» доопрацювати питання посипання тротуарів.

Керівник ТОВ «380» Владислав Восколович зазначив, що у зв’язку із поривами вітру ряд вулиць залишилися вчора без вуличного освітлення. Над аварією працюватимуть сьогодні.+

Олег Масло наголосив, що у разі перебоїв водопостачання мешканці мають бути повідомлені про аварії. Головний інженер КП «Міський водоканал» зазначила, що наразі вода подається у штатному режимі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).