На виконання Закону України від 23.12.1997 №771/97-ВР „Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, доручення голови Черкаської облдержадміністрації № 28-Д за підсумками селекторної наради від 11.07.2016 щодо аналізу стану безпечності якості харчових продуктів на території області, з метою впорядкування ринків, торгівельної мережі міста, ресторанного господарства, дотримання санітарно-гігієнічних, ветеринарних норм та інших нормативних актів у сфері зайняття торговельною діяльністю суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, покращення роботи підприємств торгівлі, керуючись п.2„б”, п.3„б” ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради вирішив:

  1. Утворити постійно діючу комісію щодо безпечності реалізації та виробництва харчових продуктів у місті (додається) та здійснювати рейди на ринках міста, в закладах торгівлі та ресторанного господарства всіх форм власності з питань додержання ними чинного законодавства.
  2. Управлінню економіки (Остроглазова В.В.) оприлюднити рішення в міській газеті „Златокрай”.
  3. Рекомендувати Золотоніському ВП ГУНП в Черкаській області (Охріменко О.В.) забезпечити громадський порядок під час проведення рейдів.
  4. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Золотоніської міської ради від 07.09.2016 № 285 „Про утворення постійно діючої комісії та проведення рейдів щодо безпечності реалізації та виробництва харчових продуктів в місті”.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського Масло О.М. та управління економіки (Остроглазова В.В.).

Перший заступник міського голови                                                        О.М.Масло

Склад постійно діючої комісії щодо безпечності реалізації та виробництва харчових продуктів у місті:

Масло О.М. перший заступник міського голови, голова комісії;
Остроглазова В.В. начальник управління економіки, заступник голови комісії;
Шамчук О.Ю. головний спеціаліст управління економіки, секретар комісії;
Члени комісії:
Дозорець Є.Г. –         – в.о.начальника Золотоніського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області (за згодою);
Буряк О.І. головний спеціаліст управління економіки;
Мірошниченко В.В. головний спеціаліст управління економіки;
Капля В.О. головний спеціаліст управління економіки;
Минець І.М. головний спеціаліст управління економіки;
Антипович М.Б. –         – начальник відділу контролю за благоустроєм міста управління ЖКГ;
Городинець О.С. –         – провідний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм міста управління ЖКГ;
Білойваненко О. І. головний спеціаліст відділу за дотриманням санітарного законодавства Золотоніського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області (за згодою);
Середа М.Є. головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Золотоніського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області (за згодою);
Резнік І. В. головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Золотоніського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області (за згодою).

 Рішення виконавчого комітету “Про утворення постійно діючої комісії
щодо безпечності реалізації та виробництва харчових продуктів у місті”