Працівниками Головного управління ДПС у Черкаській області спільно з працівниками  Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області та працівниками Національної поліції в Черкаській області в ході проведення контрольно-перевірочних заходів на території міста Черкаси у роздрібній мережі встановлено факт незаконного зберігання та реалізації алкогольних напоїв.

В ході проведення перевірки встановлено, що суб’єкт господарської діяльності на території Черкаси, зберігав та реалізовував алкогольні напої в тарі типу «Bag-in- Вох», «Tetra-Pack», без необхідної дозвільної ліцензії, з порушенням вимог Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI, із змінами і доповненнями.

Також, вищезазначені алкогольні напої реалізовувались через мережі Internet, за допомогою спеціально створеної сторінки в мережі.

  За результатами вжитих спільних заходів з працівниками Управління Національної поліції в Черкаській області вилучено з незаконного обігу алкогольні напої сумнівного походження, що розлиті у заборонену законодавством тару типу «Bag-in- Вох», «Tetra-Pack» в кількості 50 шт., загальним об’ємом 500 літрів, вартістю 89,4 тис гривень.