Протягом 2021 року Золотоніська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості тісно співпрацювала з новоутвореними територіальними громадами, які знаходяться на території Золотоніського району. Всі 6 громад, зокрема Золотоніська, Новодмитрівська, Вознесенська, Зорівська, Гельмязівська, Піщанська, охоплені послугами державної служби зайнятості. Протягом року фахівцями Золотоніської міськрайонної філії організовано та проведено 20 виїзних заходів та робочих зустрічей, в тому числі для надання соціальних послуг незайнятому населенню, безпосередньо на території громади. Такими послугами охоплено протягом року 123 особи, яким надано 213 послуг державної служби зайнятості, в тому числі 83 зі сприяння працевлаштуванню.

В результаті співпраці, за сприянням Золотоніської міськрайонної філії підібрано роботу та працевлаштовано 873 особи, які перебували на обліку в службі зайнятості, 6 осіб взяли участь у громадських роботах.

З метою надання повного спектру послуг фахівцями Золотоніської міськрайонної філії створено 6 виїзних робочих місць по одному в кожній територіальній громаді, які постійно та своєчасно оновлюються  матеріалами про діяльність служби зайнятості, буклетами, інформаціями про заходи, які організовуються та проводяться як в Золотоніській міськрайонній філії, так і безпосередньо на території громади (фото додаються).