Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості.

Харчова промисловість – одна з найпотужніших у нашому місті. Ваша невтомна та наполеглива праця є вагомим внеском у економічний розвиток Золотоноші та всієї держави. Завдяки вашому високому професіоналізму, відповідальності та творчому пошуку задовольняються потреби людей у високоякісних та доступних продуктах харчування.
Саме Ви уміло  поєднуєте найновіші технології і передовий досвід з добрими українськими традиціями. Сьогодні продукція золотоніських підприємств має попит не лише в Україні, її можна знайти на полицях у будь-якому куточку світу. У професійне свято прийміть найтепліші слова вітання: зичу кожному з Вас міцного здоров’я та родинного затишку, достатку і мирного неба, нових здобутків на професійній ниві.

З повагою – міський голова Віталій Войцехівський

Шановні працівники харчової промисловості м. Золотоноша!

21 жовтня в Україні відзначається День працівників харчової промисловості.

Сьогодні не можна уявити наше життя без продуктів харчування, створених руками працівників харчової промисловості!

Вітаємо працівників харчової промисловості – трудівників хлібопекарської, макаронної, борошномельно-круп’яної, м’ясної, молочної, рибної, масложирової та плодоовочевої промисловості ! Вітаємо тих, хто дає нам можливість вибору, хто робить якісні продукти, що відповідають всім стандартам, хто створює нові продукти, щоб здивувати нас і зробити наше життя ще смачніше! Ваша робота заслуговує всіх похвал і численних нагород, а також наших добрих слів! Зараз харчовою промисловістю займаються як державні підприємства, так і компанії великого і малого бізнесу, тому хочеться побажати Вам прекрасного життя без турбот, успіхів на роботі в досягненні кар’єрних висот, міцного здоров’я для подолання всіх негараздів, безмежного щастя і тільки благ на своєму життєвому шляху! Зі святом, працівники харчової промисловості!

Колектив управління економіки  виконавчого комітету Золотоніської міської  ради