Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості.

Харчова промисловість – одна з найпотужніших у нашому місті. Ваша невтомна та наполеглива праця є вагомим внеском у економічний розвиток Золотоноші та всієї держави. Завдяки вашому високому професіоналізму, відповідальності та творчому пошуку задовольняються потреби людей у високоякісних та доступних продуктах харчування.
Саме Ви уміло  поєднуєте найновіші технології і передовий досвід з добрими українськими традиціями. Сьогодні продукція золотоніських підприємств має попит не лише в Україні, її можна знайти на полицях у будь-якому куточку світу. У професійне свято прийміть найтепліші слова вітання: зичу кожному з Вас міцного здоров’я та родинного затишку, достатку і мирного неба, нових здобутків на професійній ниві.

З повагою – міський голова Віталій Войцехівський

Шановні працівники харчової промисловості м. Золотоноша!

21 жовтня в Україні відзначається День працівників харчової промисловості.

Сьогодні не можна уявити наше життя без продуктів харчування, створених руками працівників харчової промисловості!

Вітаємо працівників харчової промисловості – трудівників хлібопекарської, макаронної, борошномельно-круп’яної, м’ясної, молочної, рибної, масложирової та плодоовочевої промисловості ! Вітаємо тих, хто дає нам можливість вибору, хто робить якісні продукти, що відповідають всім стандартам, хто створює нові продукти, щоб здивувати нас і зробити наше життя ще смачніше! Ваша робота заслуговує всіх похвал і численних нагород, а також наших добрих слів! Зараз харчовою промисловістю займаються як державні підприємства, так і компанії великого і малого бізнесу, тому хочеться побажати Вам прекрасного життя без турбот, успіхів на роботі в досягненні кар’єрних висот, міцного здоров’я для подолання всіх негараздів, безмежного щастя і тільки благ на своєму життєвому шляху! Зі святом, працівники харчової промисловості!

Колектив управління економіки  виконавчого комітету Золотоніської міської  ради

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).