10 грудня світова спільнота відзначає День прав людини, а в Україні цьогоріч вперше ініційовано проведення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги – у пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Золотоніський місцевий центр з надання БВПД та бюро правової допомоги, цього дня, підготували низку цікавих заходів. Насичений день розпочався із «Кави з директором» – захід, який зібрав партнерів, представників органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, суду, громадських організацій та ЗМІ на базі місцевого центру.
Під час спілкування за чашкою кави представники різних установ та організацій міста та району обговорили актуальні правові питання, які наразі є в регіоні, підбили підсумки співпраці у 2019 році, а також обговорили масштабні просвітницькі заходи, які плануються на 2020 рік і які, у свою чергу, сприятимуть посиленню правової освіти та правосвідомості громадян.
Наступним етапом заходу – стала «жива історія» від учасника АТО, жителя с. Дмитрівка Золотоніського району Вадима Ліщенка, який тривалий час веде «боротьбу» з Міноборони щодо виплати йому одноразової грошової допомоги. Вадим оббивав пороги усіх можливих інстанцій, домагаючись справедливості. Звернувшись до Золотоніського місцевого центру він отримав не лише підтримку, а й дієву допомогу адвоката Пилипенка Р.Б. та домігся позитивного вирішення справи.
На екскурсію, з нагоди дня БПД, до центру та бюро правової допомоги завітали школярі та студенти навчальних закладів. Їх ознайомлено з системою безоплатної правової допомоги та з роботою місцевого центру. Кожна дитина, на згадку, отримала сувенірну продукцію у вигляді значка від директора центру.
На завершення бажаючі мали можливість поспілкувалася з адвокатами системи та задати актуальні для себе питання.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).