В рамках проекту «Четвергове надвечір’я» бібліотекарі Центральної бібліотеки прийняли участь в онлайн-зустрічі з відомою українською письменницею Ірен Роздобудько. Багато її книг є у фондах бібліотеки і вони користуються неабияким попитом серед читачів.

За програмою «Поповнення книжкового фонду публічних бібліотек» заклад поповнився новими, цікавими книгами авторки: «Фаріде», «Ляказочки» та «Пригоди на острові Клаварен».

З героїнею роману-апокрифа «Фаріде» читач помандрує у кримське Селище, познайомиться з його національним колоритом та нелегкою долею єврейського та татарського населення.

Прототипом героїні історії Фаріде стала кримсько–татарська дівчина, яка ризикуючи власним життям під час окупації Криму нацистами, врятувала єврейських дітей. Як склалалася її доля та інших мешканців Селища, дізнаєтесь листаючи сторінки книги.

Книга «Пригоди на острові Клаварен» – це видумані дитячі історії п’ятикласницями: авторкою та її подругою Клавою. Гуляючи дамбою вони знайшли порослий мохом отвір у старій дамбі, який був схожий на печеру. Дівчатка гадали куди можна потрапити, коли сісти у надувний човен і запливти в середину цієї печери, де є справжнісінька часова діра….

Всі свої пригоди юні мандрівниці записували в зошит. А що вийшло з фантазування дівчаток, ви дізнаєтесь почитавши це захопливе видання, яке було написане з того ж самого зошита. Ця книга не дасть вам нудьгувати!

Книга «Ляказочки», за словами авторки – це дуже хуліганська книжка для дітей від трьох років, яку вона писала для своїх онуків. Казочки розповідають, чому не можна робити те чи інше, але в незвичайному ракурсі.

До збірки ввійшло десять повчальних казок про дітей, які так чи інакше поводилися нечемно. Ця книга випробувана читачами, як дорослими так і дітьми, і сприймається на «ура»!

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).