5 червня стартує чергова, четверта хвиля послаблення карантинних обмежень в Україні. Золотоноша, як і більшість українських міст, повертається до звичного, розміреного ритму життя. Люди оговтуються від пережитого, і після закінчення карантину ми дізнаємося про нові факти взаємовиручки під час поширення коронавірусної інфекції. Повідомляє zoloto.city
Коли в березні у нашому місті припинив роботу громадський транспорт, дістатися вчасно на роботу для багатьох стало проблемою. Кожен викручувався як міг: дехто з передмістя навіть винаймав квартиру ближче до роботи. З’явитися на робоче місце із запізненням – вище моральних норм, до того ж, якщо ви – лікар Центру гемодіалізу для хворих на ниркову недостатність.
До міського управління житлово-комунального господарства з проханням організувати підвіз медиків звернулося керівництво гемодіалізного центру у Золотоноші. Незважаючи на майже цілодобову зайнятість, пов’язану не лише з основними обов’язками, а й із карантинними заходами та рейдами і роботу без вихідних, службовці з розумінням віднеслися до проблеми. Складність полягала ще й у тому, що робочий день у спеціалістів відділення розпочинається о 6 ранку. Тож спеціалісти УЖКГ – Максим Антипович, Артем Харін, Андрій Дробний та Олександр Флоренко – «таксували» по черзі.
– Ми знаємо про непоодинокі факти по Україні, коли лікарі під час пандемії брали відпустки і навіть звільнялися з роботи, – зазначив Олександр Анатолійович. – Водночас розуміли, у якій ситуації перебувають хворі, котрі не можуть пропускати і відтерміновувати необхідну процедуру. Тому, не рахуючись з власним часом, ми підвозили Юлію Гончаренко до місця роботи. Медик мешкає на кварталі №3 – це околиця міста біля РЕМу. Тож, щоб бути на місці о 6, це о котрій треба прокинутися і вийти? А попереду – напружений день і хворі, котрі чекають на лікаря, як на ковток свіжого повітря.
Увечері лікарку відвозили й додому. Бувало, що зворотний рейс доводилося виконувати й о 22 годині.