На сесії Золотоніської районної ради, що відбулася 30 березня, начальник Золотоніського райвідділу поліції Олександр Охріменко назвав найболючішим питанням свого підрозділу − кадрове забезпечення. Пише Золотоноша.сіті

Згідно із штатним розписом чисельність районного відділу складає 215 посад: молодшого і середнього складу поліції, державних службовців та цивільного персоналу. З них − 35 посадовців відділу поліцейської діяльності №1 (смт Драбів) та 36 осіб відділу №2 (смт Чорнобай). Некомплект особового складу − 41 одиниця. Якщо відповідно до штатного розпису у Золотоноші мають працювати 12 дільничних поліціянтів, то в наявності їх тільки 6, у Драбові замість шести − троє. Лише Чорнобаївський відділ укомплектований повністю: передбачено 8 посад дільничних офіцерів поліції – стільки ж і працюють. Розгорнута широка інформаційно-агітаційна робота щодо запрошення на вакантні посади, але це тривалий час.

З початку року працівники слідчо-оперативних груп та груп реагування патрульної поліції здійснили більше 2,5 тисячі виїздів у населені пункти Золотоніського району

Так з 1 січня до 15 березня до Золотоніського відділу поліції надійшло 3 276 заяв та повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень, що на 75 менше проти аналогічного періоду минулого року. По 2 722 заявах розгляд списаний як довідки, оскільки не вбачався склад злочину. Впродовж поточного року спостерігається зниження злочинності на 1 відсоток. До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 333 кримінальних правопорушеннях, вчинених на території району. Зареєстровано 114 кримінальних правопорушень.

Що стосується кримінальних правопорушень на пріоритетних напрямках, то у порівнянні з минулим роком спостерігається зростання на 100%: умисні вбивства – у с. Демки Шрамківської ОТГ, в Антипівці – Новодмитрівської громади. Вони розкриті. Як і квартирні крадіжки у Золотоноші.

– Знизився відсоток навмисного пошкодження майна шляхом підпалу, − констатував головний районний поліціянт. – Лише один факт лишився нерозкритим по Драбівській ОТГ, де ми зараз працюємо. Залишаються на часі випадки шахрайства: по Золотоніській громаді – 8, Вознесенській − 4, Чорнобаївській – 3, по 1 одному – у Новодмитрівській, Драбівській, Шрамківській та Іркліївській ОТГ. Як свідчить практика, шахрайством займаються засуджені у місцях позбавлення волі, які мають багато вільного часу. Вони вигадують схеми для ошукування громадян.

Зазвичай, страждають люди похилого віку, які звикли довіряти будь-якій інформації

Олександр Охріменко запропонував головам територіальних громад встановити камери відеоспостереження на своїх територіях. Це дасть змогу оперативніше виявляти злочинців та розкривати злочини. До прикладу посадовець навів Золотоніську громаду. Тут місто повністю охоплене відеонаглядом, завдяки якому було встановлено номерні знаки авто та особи київських гастролерів, котрі викрали 24 тисячі гривень із терміналу. Вдалося виявити і вандалів на новозбудованому скейт-парку і встановити особу водія, який пошкодив світлофор у центрі міста.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).