Чергова нарада комунальників мала низку вже звичних для поточного періоду запитань, до яких додалися жваві обговорення та пошук шляхів їхнього вирішення. Це зумовлено тим, що літо – як календарне, так і фактичне – вже позаду, а осіння пора від самісінького початку вже принесла перші холоди. Всі розуміють, що це – поки лише перші дзвіночки зими, проте сама вона – не за горами. Що вже вдалося підготувати, що на завершальній стадії, що ще не починали і хто додає труднощів комунальникам – про це та інше читайте у матеріалі видання Золотоноша.City.
У штатному режимі
Свої звичні підготування до холодів продовжують «Янтарь» та «380 В». Останні виконують штатні роботи з освітленням, як по місту, так і у сільській місцевості. «Базис Плюс» займається проблемним питанням заготівлі дров, на отримання яких було подано безліч заявок до управління житлово-комунального господарства. Загалом, як відзначив очільник УЖКГ Артем Харін, натепер необхідно 156 кубів деревини, що дорівнює приблизно 30 забитим по вінці автомобілям.
Ініціативи в Благодатному
Староста Благодатного Дмитро Шевченко розповів, що підвальне приміщення школи вичистили від непотребу і загалом звільнили чималу квадратуру.
Тепер треба провести ще низку дрібних робіт і діти зможуть вчитися в офлайн режимі, адже з’явиться укриття.
Крім того, завзята молодь Благодатного, надихнувшись прикладом Молодіжного клубу журналістики, запланували собі першу толоку, а староста, щоб підтримати цей задум і не дати вогню в дитячих очах згаснути, міркує над тим, щоб виокремити під потреби новоутвореного руху в селі один зі шкільних класів. Активна молодь не зважає, ані ні негаразди, ані на пору року і впевнено, за підтримки владців, крокує до поставлених цілей.
Балада про підрядників
Заходити у зимовий період з незавершеними роботами – чи не найгірший із можливих планів дій. Саме тому наразі посадовці намагаються підганяти підрядників, зокрема тих, які займаються дорогами. Як зауважив Олександр Флоренко, поточний підрядник не виправдав покладених на нього надій. По-перше, вони не до кінця відпрацьовують зобов’язання, і якщо другорядні дороги їм зарахують у перелік виконаних робіт, то вулицю Шевченка – ні.
Олег Масло зазначив, що ніхто не стане виплачувати їм кошти, доки не буде проведена низка робіт, від яких підрядники воліли б ухилитися.
Дорога біля колектора, недільний ринок, другий квартал, не проведені розрахунки із субпідрядником тощо. Тож питання було поставлено руба: нехай доробляють те, що вже почали, хай прибирають за собою і кінець – роботу припинити, позитивних відгуків – не давати.
Тож, чи готова Золотоніщина?
На тлі усіх піднятих питань, можна зробити висновок: за теперішніх обставин ніколи не можна бути готовим на всі 100% ні до чого. Проте Золотоніщина іде до поставлених задач у хорошому, бадьорому темпі: роботи виконуються, розпочате – підтягується до належного результату, а найбільш нагальні питання – зустрічають жвавим обговоренням та невідкладною реакцією з боку органів влади, аби якнайшвидше забезпечити задоволення потреб усіх жителів громади.
Безумовно, у кожному з цих процесів виникають свої складнощі та перипетії. Подекуди вони навіть переростають в емоційні перепалки на подібних нарадах, але головне – вчасно схаменутися, згадати про те, що всі працюють на одному фронті та крокують до спільної мети.
— Спокійно і дружно, без зайвих нервів та чвар працюємо далі, вирішуємо питання послідовно, опираючись на реалії та можливості сьогодення. За нами – люди, які чекають від влади дій та мудрих рішень, тож ми не має права давати слабину і розчаровувати їх. Працюємо! – завершив нараду надихаючими словами Олександр Флоренко.
Золотоніщина – готова!