Тривають традиційні зустрічі влади з громадою на кварталах нашого міста. Днями збори відбулися на перехресті вулиць 23 Вересня та Наталії Ужвій. Тут були присутні народний депутат України Віталій Войцехівський та члени його команди: секретар Золотоніської міської ради Наталія Сьомак, перший заступник міського голови Олег Масло, заступник міського голови Олександр Флоренко, начальник управління житлово-комунального господарства Артем Харін та начальник відділу зв’язків із громадою Лариса Головань.
Віталій Войцехівський розповів жителям міста про нагальні законодавчі питання. Народний депутат зазначив, що брав участь у затвердженні Плану відновлення України.
– Україна після перемоги не тільки відновиться, а й модернізується, – зауважив Войцехівський.
Також обговорили питання щодо можливості ухвалення рішення щодо розмороження державного дорожнього фонду. Це дасть можливість продовжити заплановані дорожні ремонтні роботи. Одне із нагальних питань – ремонт дороги на вулиці Ужвій.
Як зазначив заступник міського голови Олександр Флоренко, за кошти золотоніської міської ради вже розроблений проект для вказаної вулиці. Тому ремонтні роботи на цій ділянці – лише справа часу.
В цілому ж, за минулий рік в Золотоноші відремонтовано рекордну кількість вулиць. Нове асфальтне покриття отримало 28 об’єктів. Такої кількості вулиць не будувалося за всю історію існування міста. На цей рік запланували і здійснили тендери на ще більшу кількість доріг. Проте всі плани були зруйновані 24 лютого.
Також на зустрічі піднімались питання щодо надання допомоги нашим військовим. Перший заступник міського голови Олег Масло розповів, що міська рада активно надає допомогу ЗСУ та ТРО. Сума цієї допомоги вже давно перевищила 1 мільйон гривень. Посадовець зауважив, що міська рада готова допомагати кожному бійцю та прикладе максимум зусиль, щоб ці потреби були задоволені. Проте й список всього необхідного обов’язково треба погоджувати через командирів військових підрозділів.
Окрім цього, як розповіла Наталія Сьомак, міська рада допомагає внутрішньо переміщеним особам. Виділяються кошти для закупівлі продуктових наборів, допомагають у пошуках житла, здійснюються зустрічі з представниками ООН для формування потреб ВПО. Також зараз відбувається збір та обробка інформації щодо потреби твердого палива для опалення будинків, де розмістилися переміщені особи. Дрова також плануються закуповуватися за кошти міського бюджету. Після закінчення зборів усі, хто виявив бажання, мали змогу поставити персональні питання представникам влади особисто. Подібні зустрічі на кварталах триватимуть надалі. Слідкуйте за повідомленнями голів квартальних комітетів.