ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ ТА ПРАЦІВНИКИ ОСВІТИ!

Від колективу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України щиро вітаємо Вас із закінченням навчального року.

Закінчення школи – урочиста, хвилююча і визначна подія в житті кожного випускника. Попереду на Вас чекає незвідана дорога життя, добрі вчинки і переживання, радісні хвилини, нові відкриття і перемоги. Бажаємо вам впевненості у власних силах, здобутків у достойних справах, миру, нових вражень і звершень, щасливого і світлого майбутнього, яскравих успіхів!

У цей нелегкий для держави час колишні випускники шкіл Золотоніського району, потім випускники Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля сумлінно виконують професійні обов’язки пожежно-рятувальної справи, зокрема, начальник Золотоніського РУ ГУ ДСНС у Черкаській області Олександр ПИЛИПЕНКО та співробітники Андрій ВОВК, Олександр СЛЮСАРЕНКО, Вадим САВЧЕНКО, Роман ЛУЦЕНКО, Альона КОВАЛЬ. Сьогодні в інституті навчаються випускники шкіл м. Золотоноші Олександр МЕЛЬНИК, Павло ЛЕВЧЕНКО, Владислав ПОНУРКО, Владислав ДІХТЯРЕНКО.

Шановні випускники! Ви стоїте перед відповідальним вибором закладу вищої освіти. Запрошуємо Вас приєднатися до сильних, мужніх, сміливих курсантів та студентів Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (http://chipb.ddns.net/). У Вас є унікальна можливість навчатися з користю для всієї України.

У цей святковий день висловлюємо слова вдячності за високий професіоналізм, високе служіння обраній справі та самовіддану працю усім працівникам освіти. Мудрість учителів залишається з вихованцями на все життя. Слава Україні!

Контакти з питань вступу:

Приймальна комісія: 0472  550955, 073 0 550955

Вступ на денну форму (бюджет):  0472  550946

Вступ на денну форму (контракт): 0472  550954

Вступ на заочну форму (бюджет):  0472  550941

Вступ на заочну форму (контракт): 0472  550972

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).