Через складні погодні умови, що спричинив Балканський циклон, Міністерство освіти і науки рекомендує керівникам закладів освіти у 7 областях України: Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Черкаській та Чернігівській, повернутися до дистанційної форми навчання. А всього три дні тому, з 25 січня, після двотижневого локдауну для золотоніських школярів відновили класно-урочну систему освіти. Пише Золотоноша.Сіті.

Невже учні знову навчатимуться біля моніторів, а батькам вкотре доведеться «підробляти» вчителями-волонтерами? Після оголошення рекомендації МОН це питання, мабуть, хотіли б задати більшість дорослих та дітей.

– Ні про яку дистанційну форму роботи не може бути й мови, – сказала начальник відділу освіти Золотоніського міськвиконкому Ольга Строкань. – Ми дуже раді снігу, справжній зимовій погоді. Комунальники забезпечили нам рух громадського транспорту, тротуари вчасно розчищені. У селах Золотоніської громади прогорнуті дороги для руху шкільних автобусів. Території усіх навчальних і дошкільних закладів звільнили від снігу. Мороз всього 2 градуси. В усіх приміщеннях тепло і комфортно. Порадившись з керівництвом громади, ми вирішили проводити навчальний процес очно. Для дистанційки немає жодних підстав.

Складні погодні умови – це поняття лише для комунальників. Дітлашня тільки рада снігу. Після нетривалої перерви знову запрацював так званий у народі золотоніський «Буковель» – біля пам’ятного знаку «Танк». Освітлений косогір у самому центрі Золотоноші традиційно став безкоштовним атракціоном зимових розваг для малечі. До пізнього вечора на гірці не стихає дитячий галас. Мабуть, саме цей контингент золотонісців був би радий впровадженню заочного навчання.

По-своєму креативно і неординарно скористалися сніжним покровом і дорослі містяни. Один з підприємців міста виявив неабияку фантазію і виготовив із снігу оригінальну бензопилу, рекламуючи свій товар. Ще у процесі її виготовлення вона вже зацікавила перехожих, які дивувалися творчості продавця.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).