Військова частина А 1402 дислокується у Золотоноші, проте з перших днів війни захищає східні кордони країни. Привітати наших захисників з новорічними святами в особливий спосіб вирішили у Золотоніській міській раді. Міський голова Віталій Войцехівський ініціював поїздку на схід. Хлопцям передали не лише потрібні речі, продукти харчування, дитячі малюнки, а й порадували запальними українськими піснями.

На місце дислокації наших військових вирушив колектив Міського будинку культури “Золоті ворота” під керівництвом Вікторії Долгушиної, соліст Євген Гонза, звукорежисер Юрій Кравченко та водії Віталій Янчий  і Юрій Ханик .

За словами артистів поїздка була важкою, вїхали вночі, шлях здолали за 10 годин. Та зустрівшись із нашими хлопцями, втому як рукою зняло. “Зустрічали нас гостинно, годували, показували свій побут,” – говорить учасниця колективу Світлана. Вони найбільше були розчулені малюнками, які передав нам Благодійний фонд “Разом”, з побажаннями миру та перемоги.

Концерт тривав близько двох годин, сприймали виконавців по-домашньому тепло. “Ми ніби побували вдома, побачили рідних золотонісців, почули жваву українську пісню. Найщиріші слова подяки усім, хто долучився до цієї акції,” – переповідає свої емоції військовий Дмитро.

По завершенню концерту усі артисти отримали подяки, також слова вдячності лунали на адресу Віталія Войцехівського, який продовж довгого часу підтримує хлопців на передовій. Солісти будинку культури впевнені, що це – не остання поїздка на схід. “Хлопців наш приїзд підбадьорив, на їх обличчях з’явилися посмішки…” – стверджують виконавці в один голос.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).