Сьогодні, 20 квітня, Золотоніській підстанції Лівобережної станції швидкої медичної допомоги керівник КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» Ігор Фесун особисто передав новий евакуаційний автомобіль на базі позашляховика Toyota Land Cruiser J78.

Такий евакуаційний автомобіль — унікальний повнопривідний позашляховик, створений для роботи у складних умовах. Він простий в технічному обслуговуванні, має великий паливний бак, через що не потребує дозаправки у межах 1000 кілометрів; дизельні двигуни; відсутня складна електроніка. Словом, він додатково підсилить роботу медиків та відновить систему медицини катастроф, особливо на деокупованих територіях.

Зі слів Ігоря Анатолійовича, подібних авто у Черкаській області налічується всього 4 одиниці: у Смілі, Умані, Черкасах та Золотоноші. Загалом в Україні ці автомобілі закуплені за кошти Всесвітньої організації охорони здоров’я і перерозподілені Міністерством охорони здоров’я безпосередньо як гуманітарна допомога.

Перед тим як детально ознайомитися із функціонуванням отриманого позашляховика, секретар міської ради Наталія Сьомак, перший заступник міського голови Олег Масло та заступник міського голови Олександр Флоренко за участі депутатів міської ради із очільником медзакладу-КНП обговорили нагальні проблемні питання, які переважно стосувалися співпраці міської ради з підрозділом швидкої допомоги, а також роботи медиків в умовах реформ та військового часу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).