Цього тижня на багатьох пішохідних переходах нашого міста з’явилися бетонні жовті напівсфери. Такі лежать біля колишнього «Дитячого світу», на стоянці магазину «Українські ковбаси», по вулиці Незалежності.

 – Ми встановили такі «стопи» для естетичного вигляду та зручності пішоходів, враховуючи культуру водіння наших водіїв, які паркуються і їздять по пішохідних зонах, – розповідає начальник інженерно-технічного відділу УЖКГ Артем Харін. – Замість різних бетонних кубів, бордюр і перегородок, що перешкоджають руху транспортному засобу.

Мало хто не погодиться, що культура водіння у Золотоноші кульгає, наголошують спеціалісти. Особливо це стосується водіїв деяких служб таксі. Для них за іграшки зі стоянки біля магазину «Українські ковбаси» виїхати на тротуар і тоді вже на головну вулицю Шевченка. Люди, які йдуть з пішоходного переходу і юрби покупців маркету «АТБ» для таких автомобілістів – не перешкода!

Виробництво бетонних куль налагоджено у Золотоноші, що зекономило 30% коштів від столичної вартості. Наразі в місті встановлено вісім «стопсфер». Надалі їхня кількість зросте.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).