Першого червня золотонісці зможуть скористатися послугами залізничних перевезень. Цього дня відновлюється рух першої пари приміських дизель-потягів ст. Шевченкове – Гребінка.

Як повідомила сайту Золотоноша.Сity начальник залізничної станції «Золотоноша-I» Неля Трубецька, приміський потяг прибуватиме у Золотоношу вранці із ст. Шевченкове о 8.19 і відправлятиметься на Гребінку о 8.21. В обідню пору – у зворотному сполученні. Час прибуття – 13.26, відправлення – 13.28. Цього ж дня запрацює і залізнична каса на станції.

При відновленні роботи транспорту діятимуть спеціальні умови перевезення:

  • пасажири та персонал повинні бути у захисних масках;
  • у транспорті діятиме обмеження по кількості пасажирів;
  • вимога дотримуватися соціальної дистанції.

За словами посадовиці, обов’язкова дезінфекція транспорту проводитиметься щоденно у депо.

Рух поїздів Інтерсіті та нічних експресів, які відновили свою роботу, через ст. Золотоноша-I не здійснюється. Тільки після припинення карантинних обмежень квитки на потяги міжміського сполучення можна буде придбати за 90 днів.

Більше інформації про відновлення руху потягів ми довідалися на сайті «Укрзалізниці».

Відповідно до розробленого плану заходів передбачено дві черги відновлення курсування приміських поїздів. Про це повідомив виконувач обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик: «Відновлення приміського пасажирського сполучення, згідно з планом, відбудеться у два етапи: на першому етапі на колії повернуться 745 приміських поїздів для забезпечення підвозу громадян до місць роботи в години «пік»; на другому – плануємо призначити ще 571 поїзд, таким чином, повністю відновити приміський залізничний рух», — уточнив Іван Юрик.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).