ШАНОВНІ НАШІ ПАЦІЄНТИ!

Ми раді Вас повідомити, що наші лікарі одужали і амбулаторії повністю працюють в звичному режимі. Також повідомляємо, що ми відновлюємо чергування по неділям. Чергові кабінети знаходяться в амбулаторії № 3 (Дитяча лікарня). В неділю лікарі (сімейний лікар і педіатр) приймають з 8:00 до 15:00 в кабінетах № 12 та № 1 відповідно.

Ще з радістю повідомляємо, що наша медична родина розширюється і з Нового року до нас приєднуються амбулаторії та ФАПи нашої громади.  Окрім того, УСІ наші лікарі, або набрали, або майже набрали максимум декларацій. Мешканцям міста, хто не встиг заключити договір з медичного обслуговування, просимо не перейматись, ми усіх приймаємо. Якщо у Вас є ознаки респіраторного захворювання, звертайтесь до лікарів амбулаторії, яка найближче до Вас. Окрім того, лишайте Ваші контактні дані у реєстраторів. Як тільки у лікарів будуть з’являтись місця, ми Вам зателефонуємо і зареєструємо до сімейного лікаря.

Також, у нас є попередня домовленість з лікарем, яка має бажання працювати у нас. Я думаю, у нас все вдасться і весною наша команда поповниться ще одним класним спеціалістом.

Якщо у Вас виникають якісь спірні питання або Вам щось не зрозуміло, т.в.о. директора веде прийом громадян з з Пн по Пт з 12:00 до 13:00 за адресою: Садовий проїзд 3 (біля “Ікаруса”). Звертайтесь,  разом ми ці питання вирішимо.

 

Сьогодні переддень Нового року, а тому ще трохи хороших новин. За 30 грудня ми зробили лише 11 тестів хворим на Ковід-19, хоча зазвичай ця цифра 50-80. Звичайно розслаблятись зарано. Але, я надіюсь в Новому році ми і надалі будемо Вас радувати лише зменшенням захворюваності. І вже скоро наша громада знову повернеться до звичного життя з Фестивалем чорнобривців і Лігою сміху.

Наш колектив щиро вітає Вас, наші пацієнти, з прийдешнім Новим роком та Різдвом і хоче побажати Вам, щоб у наступному році Ви частіше чули від лікарів фразу ” У Вас все добре!” Не хворійте!!! А якщо так трапилось, що Ви захворіли – швидше одужуйте!!! З Новим Роком Вас!!!

Щиро Ваш колектив Золотоніського міського центру ПМСД.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).