Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, а також перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення обмежують на Черкащині на час карантину починаючи з 12 год. 18 березня і до 3 квітня. Обмеження стосуються й громадського транспорту, де одночасно перевозитимуть до 10 пасажирів.

Такі обмеження ввів у дію Уряд для запобігання поширенню коронавірусної інфекції на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС. Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Дмитро Ляшов, такі заходи мають на меті убезпечити людей від зараження й поширення коронавірусу.

– Завтра до 12 години автовокзали працюватимуть у штатному режимі, – пояснив він. – Опісля на автостанціях ПрАТ «Черкаське підприємство автобусних станцій» з 5 год. до 20 год. працюватиме черговий працівник. Продаж квитків здійснюватись не буде.

      До введення обмежень, на станціях пасажирських перевезень проводили регулярну дезінфекцію транспорту та приміщень, виконували всі належні санітарні заходи.

– Відзавтра ми посилюємо в області карантинні заходи, аби не допустити поширенню вірусу, – додав Дмитро Ляшов. – Всі зали очікування будуть закриті для відвідування громадян. На залізничних вокзалах каси працюватимуть декілька годин на добу, аби люди могли отримати відшкодування за невикористані квитки через відміну потягів. Водночас в приміщенні одночасно дозволяється перебування не більше 5-ти осіб. Повернення коштів передбачається стовідсоткове. Карантинні заходи, звісно ж, створюють незручності для кожного з нас, втім йдеться про збереження здоров’я. Тож, прошу з розумінням поставитися до обмежень та дотримуватись профілактичних заходів й уникати місць масового скупчення людей.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).