Сьогодні міський голова Віталій Войцехівський взяв участь у  у засіданні Ради розвитку громад та територій у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30».

Рада покликана актуалізувати в  українському суспільстві важливу тему, що стосується налагодження ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів державної політики та механізмів сталого розвитку територіальних громад, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності. Президент України разом із представниками влади різних рівнів обговорив суспільно-політичні і соціально-економічні процеси, що відбуваються в державі на регіональному рівні. Під час Ради розвитку громад та територій було презентовано Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України.

У заході взяли участь: Володимир Зеленський, Президент України, Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України, Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України, Андрій Єрмак, керівник Офісу Президента, Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу Президента України, члени Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, голови обласних державних адміністрацій, міські, сільські та голови територіальних громад. А також у засіданні Ради розвитку громад і територій взяли участь Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер та спеціальний посланник уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).