Десятого жовтня у Золотоноші стартував 5-й чемпіонат міста з брейн-рингу. Про це повідомляє zoloto.city

Ця гра щоосені збирає любителів інтелектуальних головоловомок у Будинку дитячої та юнацької творчості. Креативні та завзяті педагоги закладу намагаються створити приємну, затишну атмосферу для людей різних професій і занять, яких об’єднує любов до ребусів, кросвордів та розумових вправ. Незмінний ведучий гри, директор БДЮТ Олександр Омельченко, зазвичай, ще на порозі актової зали гостинно зустрічає гостей. Музичний супровід забезпечує Олександр Филь. Пісенний дарунок завжди готує «платиновий» голос міста – Світлана Берднік. Вірними і терплячими помічниками-асистентами є Володимир Яковенко та Тетяна Олексенко.

Олександр Омельченко традиційно привітав усіх з прийдешніми святами Покрови та Днем захисника України, а члена команди БДЮТ Людмилу Безкровну – з днем народження. Він нагадав правила гри, серед яких основне – вирішення усіх спірних питань покладається на ведучого.

На участь у п’ятому чемпіонаті заявку подали 12 команд: міськвиконкому – капітан Віталій Войцехівський, «Ковчег» на чолі з Олександром Воробйовим, «зош №6» Олександра Пузєєва, «Вінегрет» Віталія Гавви, ДРС Володимира Синьоока, «ЧНЦ» Ярослава Іська, «Код №7» Валерія Федорця, БДЮТ Віталія Носулі, «МБЗ» Вікторії Карчевської, «Мажорний акорд» Євгена Гонзи, «КПП» Наталії Сьомак, «2:0» Даля Ковтуна. Жеребкуванням визначили пари, які вестимуть двобої за червоно-зеленими столами.

Трохи казусний вигляд мав перший стартовий вечір. Учасники були не налаштовані на гру, дехто навіть жартував: «Думали, зустріч обійдеться тортом, а тут ще треба мізками ворушити». Тому й результати поєдинків були не властиві для деяких команд. Міні-сенсацією завершилося змагання між «Ковчегом» і «Вінегретом», де останнім вдалося обіграти чинного чемпіона з рахунком 3:2. Потерпів фіаско і міськвиконком, який грав у меншості. Чиновники поступилися господарям-викладачам – 2:4. Потужна команда Ярослава Іська «всуху» обіграла вчителів шостої школи, які між уроками і батьківськими зборами знайшли час для участі у відкритті чемпіонату, – 4:0. Вечір був цілком сприятливим для БДЮТівців, і вони вдруге почувалися на коні, обігравши депутатів сьомого скликання – 3:1.

Таким чином, команди Віталія Гавви,Віталія Носулі та Ярослава Іська записали перші залікові бали на свої рахунки. Решта учасників працювали в режимі «розкачування» на глядацьких місцях.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).