З настанням погожої днини золотонісці завзято взялися за прибирання власних обійсть. Про результати їхньої весняної активності красномовно свідчать переповнені сміттєві баки та завалена навколо них гіллям територія у різних мікрорайонах Золотоноші. Пише Золотоноша.Сіті. 

З кількарічної практики керівництво КП «Золотоніський міськводоканал» знає, що критичне переповнення сміттєвих майданчиків непотребом спостерігається у вихідні. Саме тому для водіїв сміттєвозів та портальних спецавтомобілів субота стала робочим днем, а вихідний перенесли на середу. Але через понаднормове накопичення у середу, 14 квітня, їм довелося теж працювати.

За словами директора комунального підприємства Сергія Кузнєцова, один з портальних сміттєвозів підприємства перебуває у ремонті. Тому його екіпаж працює в другу зміну на справній машині. Тобто, комунальники вивозять контейнери майже цілодобово. Довкола баків сміття прибирають працівники ПП «Базис плюс». Як каже директорка Олена Козлова, вони мають вихідний лише у суботу. Та, очевидно, що прийдешня буде робочою.

Вікенд 10 квітня видався дуже продуктивним для господаря з вулиці Пушкіна у районі школи №6. Він обпиляв старий горіх. Його хазяйнування побачили усі, хто проходив мимо території на розі Пушкіна – Партизанська. Вона повністю була завалена гіллям. Вечоріло, а чоловік все тягав і тягав гілки на рядні. Вправився. Контейнера не було й видно. Гаруйте, комунальники, він же за вивезення сміття платить 28 гривень у місяць! Наступного дня, у неділю, окрім контейнеровоза, на майданчик підігнали навантажувач та вантажівку. Вигребли і вичистили…

Тривають роботи з прибирання прибордюрної частини вулиці Шевченка у напрямку Нової Дмитрівки.

− Після ручного етапу підключаємо обидва багатофункціональні тракторці «Аванти», однак не встигаємо справитися вчасно, − каже Олена Козлова. – Добре підсобили службовці місцевої військової частини та мешканці будинку №30 по вулиці Шевченка, які прибрали навпроти свого багато квартирника. Завжди ідеальний порядок біля ДП «Златодар». Тому цю ділянку в районі машинобудівного заводу пройшли швидше.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).