7 листопада до Золотоніської школи інформаційних технологій №2 завітали викладачі і керівництво Черкаського державного технологічного університету. Учні школи мали унікальну можливість побувати на науковому пікніку та незвичних для школярів уроках від викладацького складу університету.

У кінці дня відбулася знаменна подія – підписання тристороннього договору про співпрацю між очільником Золотоноші Віталієм Войцехівським, директором СШІТ №2 Оленою Вертипорох та ректором Черкаського державного технологічного університету Олегом Григором. Предмет договору – співпраця між ЧДТУ, Золотоніською міькою радою та Золотоніською спеціалізованою школою 2 інформаційних технологій для максимальної реалізації та розвитку творчого, науково-дослідницького потенціалу молоді міста.

За словами міського голови Віталія Войцехівського така співпраця сприятиме навчанню нашої молоді в області, а не за її межами. Повернення молодих фахівців у рідне місто, адже сьогодні роботодавці потребують освічених спеціалістів. Лише у нас в місті працюють близько 18 підприємств, які вже сьогодні відчувають кадровий голод. Підписання таких соціальних угод сьогодні – гарантія розвитку регіону та міст обласного підпорядкування завтра, – зазначає міський очільник.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).