Громадська організація «Союз Чорнобиль» цьогоріч відійшла від роками усталених традицій: проводити офіційні масові зустрічі не двічі – 14 грудня і 26 квітня – на рік, а зібратися й втретє. Причина тому вагома – 20-річчя створення міської громадської організації. Багато зроблено і пережито разом за ці 2 десятиліття. Нині у її лавах – 104 ліквідатори та вдови ліквідаторів. Невтішна сумна статистика твердить: 114 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС вже назавжди відійшли у вічність. Тож їхню світлу пам’ять учасники урочистостей вшанували перш за все.


Багато теплих слів линуло на адресу ювілярів. Їх привітав міський голова Віталій Войцехівський, голова міськрайонної спілки воїнів-інтернаціоналістів Микола Добреля, голова ГО «Спілка воїнів АТО та волонтерів» Леся Шкурко, голова ветеранської організації Раїса Мотрич. З вітальним словом до побратимів звернувся очільник організації Віктор Харін. Разом із міським головою вони вручили почесні грамоти ряду винуватців події, серед яких Микола Регурецький, Юрій Шандра, Анатолій Хакало, Анатолій Ілляшенко, Григорій Хоменко, Олексій Герасименко, Іван Середа, Олександр Путинець, Михайло Носенко та ін.


Поважні роки та підірване здоров’я не дозволило зібратися членам найбільш організованої, дружної та згуртованої громадської організації у повному складі. На урочистості змогли прибути лише 60 ліквідаторів. Вони щиро подякували міській владі та спонсорам свята – меценату Людмилі Русаліній і депутату обласної ради Віктору Полозову.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).