Золотоніські енергетичні мережі: доповіли, що ситуація критична, населення скаржиться, але все намагаються робити в штатному режимі і підтримувати максимальну економію енергетичної мережі.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень і здійснити перевірку під’їздів, які вживають електроенергію без економії.

ПрАТ «Янтарь»:  доповіли про наслідки обмеження електропостачання та їх усунення.

Завдання: проінформувати мешканців багатоповерхівок про Програму підтримки ОСББ, згідно якої балансоутримувачі даних будівель можуть розраховувати на часткову компенсацію при придбанні дизель-генератора.

КП «Міський водоканал»: доповіли про здійснення аварійно-відновлювальних робіт на системі водопостачання та ліквідацію пориву на вул. Благовіщенській, 7 та Запорізькій, 2

Завдання: заключити договір в с. Благодатне на водопостачання та водовідведення.

ТОВ «380В»: повідомили про роботу у штатному режимі та ліквідацію незначних аварійних ситуацій на мережі громади.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Дорожні служби: доповіли про те, що через жахливі погодні умови відбувається затримка ремонтних робіт доріг у с. Кропивне, та про доставку піщано – сольової суміші на найбільш складні ділянки автошляхів.

Завдання: пофарбувати під стандарти лежачих поліцейських у с. Кропивне.

Служба благоустрою: очільниця  доповіла про стабільну роботу підприємства: сумішшю забезпечені, прибирання в штатному режимі, теплиці функціонують на генераторі. Також зазначила на тому, що через обмеження електропостачання працівникам доводиться працювати у нічні зміни.

Завдання: забезпечити дровами малозабезпечені сім’ї та родини переселенців громади.

Відділ зв’язків з громадою: керівник доповів, що через погодні умови на 14 кварталі вул. Саксаганського затопило водою.

Завдання: провести ліквідацію пориву на вул. Саксаганського.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).