Голова Черкаської ОДА Роман Боднар провів засідання робочої групи щодо створення індустріального парку «Золотоноша», щоб розробити план подальших дій щодо облаштування парку. Учасники зустрічі обговорили необхідність розробки техніко-економічного обґрунтування та проектно-кошторисної документації.

Представники керуючої компанії розповіли про подальші плани та відповідні вимоги й потреби у підведенні інженерної інфраструктури на територію індустріального парку.

– Питання створення індустріального парку у Золотоноші – одне із стратегічних завдань, які ставимо перед собою. Тому готові сприяти тим, хто готовий інвестувати у виробництво на Черкащині. Наші наступні кроки: переглянути технічні вимоги до облаштування парку, враховуючи специфіку виробництва компанії, та розробляємо ПКД, – зауважив Роман Боднар.

Нагадаємо, за результатами стратегічного дослідження для розміщення індустріального парку було обрано ділянку розміром 39,93 га з можливістю розширення до 100 га в межах міста Золотоноша. Рішенням сесії Золотоніської міської ради затверджено Концепцію створення парку, після чого він включений до Реєстру індустріальних парків України. У листопаді 2019 року шляхом конкурсу обрано керуючу компанію ТОВ «Голд Кепіталбуд».

За результатами засідання робочої групи, враховуючи наміри керуючої компанії щодо розміщення виробництв, вирішили переглянути технічні вимоги до облаштування парку та консолідувати зусилля щодо пошуку фінансування.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).