11 листопада після тривалої хвороби відійшов до Господа один з найстаріших і поважних кліриків Черкаської єпархії протоієрей Ярослав Івануса, благочинний Золотоніського округу.
Протоієрей Ярослав Миколайович Івануса народився 1 січня 1952 року в с. Волиця Несторівського району Львівської області, у глибоко віруючій православній родині. У цьому селі виросла ціла плеяда православних священиків, які несуть своє пастирське служіння по всьому світу.
У 1959 роціпішов до школи. З 1970 по 1973 рр. проходив строкову військову службу у лавах ВМФ. Після армії працював.
У 1975 році вступив до Одеської Духовної Семінарії. 21 вересня 1976 р. митрополитом Одеським Сергієм (Петровим) рукопокладний у сан диякона, а 12 грудня того ж року у священика.
Майже двадцять років: з 19 серпня 1978 р.по червень 1997 р. — служив настоятелем на парафії с. Оглядів Радехівського району Львівської області.
З червня 1997 р. принятий у клір Черкаської єпархії Української Православної Церкви і призначений настоятелем Успенського собору та благочнним Золотоніського округу Черкаської єпархії, яким залишився до дня своєї кончини.
Отця Ярослава вирізняло самовіддане служіння Православній Матері-Церкві, непохитне стояння в Істині Христовій, він користувався заслуженим авторитетом і повагою як серед своїх собратів священиків, так і простих парафіян.
Прощання зі спочилим пастирем відбудеться 13 листопада в Успенському соборі м. Золотоноша. Початок о 7.00.
Прес-служба Черкаської єпархії

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).