У громаді продовжується кампанія з вакцинації, Золотоніська багатопрофільна лікарня переходить на карантинні умови праці, в інфекційному відділенні та на амбулаторному лікуванні зростає кількість хворих. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Заступниця Золотоніського міського голови Мар’яна Ніщенко акцентувала увагу керівників та заступників первинної і вторинної ланок медицини на дотриманні карантинних обмежень і забороні відвідувань хворих у стаціонарному відділенні багатопрофільної лікарні.

Як зазначає директор КП «Золотоніський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса Насальська, хоч вихідні дні й не надто тішать відвідуваністю пунктів вакцинації, робочий тиждень розпочався більше, ніж вдало – понад сорок представників шкіл та садочків міста прибули щепитися перед стартом навчального року. Нагадаємо, що для початку освітнього процесу, потрібно до 1 вересня мати 80% вакцинованого персоналу.

А тим часом Covid-19 ладнається до нас з новою хвилею та новим штамом, який починає стрімко поширюватися. В інфекційному відділенні Золотоноші наразі перебуває 11 осіб, що свідчить про загальний стрибок захворюваності. На амбулаторному лікуванні 39 хворих, серед яких 1 дитина. Благо, медичних працівників у числі хворих немає. Станом на 17 серпня виявлено 21 особу, котра має симптоми коронавірусу.

У зв’язку з цим Золотоніська багатопрофільна лікарня поступово вдається до вжиття запобіжних заходів, а саме перехід до роботи у карантинному режимі.

Проте попри все продовжують свою роботу у штатному режимі пункти вакцинації. Навіть у прийдешні вихідні, коли всі ми будемо на обжинках, концертних програмах та інших веселощах і розвагах до Дня Незалежності, наші медики будуть чекати на свідомих громадян у Центрі вакцинації – амбулаторії № 4. Він працюватиме у звичному режимі, за винятком 22 та 24 серпня.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).