24 грудня 2018 року перестало битися серце Клименка Валерія Володимировича – шанованої людини, знаного педагога, небайдужого золотонісця,  доброго друга та порадника. Міська рада глибоко сумує з приводу смерті та виносить свої співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять

Довідково

Народився Валерій Клименко  15 травня 1949 року в місті Золотоноші Черкаської області. В вересні 1957 році  вступив до першого класу Ковтунівської середньої школи. З 1959 року навчався в Золотоніській середній школі №4 ім. С. Д. Скляренка. З 1959 року по 1962 рік був головою ради загону класу.  В 1963 році вступив до лав ВЛКСМ, був членом комітету комсомолу школи. Навчаючись в школі, брав активну участь у роботі предметних гуртків, гуртків художньої самодіяльності. В 1966 році закінчив з золотою медаллю Золотоніську с/ш №4. В вересні 1966 року був зарахований Черкаського педагогічного інституту  фізико-математичного факультету і в червні 1971 року закінчив його. Протягом п’яти років навчання був старостою групи, брав активну участь в громадсько-корисній роботі інституту, в роботі фізичного та астрономічного гуртків факультету. Під час навчання в інституті був керівником танцювального гуртка фізико-математичного факультету.

Майже 30 років Клименко Валерій Володимирович викладав фізику та астрономію в Золотоніській середній школі №5. Уроки проводив на високому науковому і методичному рівні, успішно використовував конспективну форму навчання, впроваджував передові методичні технології, досвід донецьких вчителів Шаталова і Дегтярьова, працював над проблемою оптимізації навчально-виховного процесу на уроках фізики та астрономії. Валерій Володимирович провів десятки відкритих уроків для вчителів району, міста, рідної школи. На районних, а згодом міських фізичних олімпіадах, учні Золотоніської середньої школи №5 завжди займали призові місця, часто були переможцями, достойно представляли місто на обласному і республіканському рівнях.  Клименко В. В. був відмінником народної освіти України, вчителем-методистом, вчителем вищої категорії. На заслуженому відпочинку він завжди захоплювався різними видами мистецтва – театром, класичною музикою, оперою і оперетою. Але найбільшим його вподобання був балет, тому  раз-два на місяць його можна було зустріти на балетних виставах Національної опери України і Київського муніципального академічного театру опери та балету.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).