Як повідомляють на своїй сторінці у фейсбуці Молодіжний клуб журналістики, сьогодні була проведена онлайн-зустріч кола однодумців – представників громадських ініціатив з Бучача, Одеси, Києва, Підгородньої та Золотоноші. Це було мегапозитивно, дізнатися про такі класні та подібні ініціативи з різних куточків країни, зрозуміти, що нас об’єднують спільні ідеї та цінності.

Всі учасники бесіди говорили про необхідність молодіжних просторів, активізацію молоді, екологічну просвіту та протидію булінгу. Ну і звісно презентували та детально розповіли про профорієнтаційний проєкт Zolo Free Speak.

Довідково про Zolo Free Speak:

Протягом навчального року фахівці Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості співпрацюють з учнівською молоддю проводячи різноманітні профорієнтаційні заходи: квести, інтерактиви, уроки. Але карантин вніс свої корективи і філія перейшла на новий формат роботи – дистанційний.

Профконсультантка філії Надія Калініченко спільно з Молодіжним Клубом Журналістики запустили новий профорієнтаційний онлайн-проєкт «Zolo Free Speak». Даний проєкт включає в себе серію відео-сюжетів для дітей та молоді про самопізнання, освіту та кар’єру від успішних представників громади.

«Головна мета – це допомогти молоді знайти свій шлях, дізнатися про плюси та мінуси різних професій, як відкрити власну справу, зрозуміти, які навички слід розвивати у XXI столітті», – наголошує   фахівчиня  Надія Калініченко.

Ролики про успішних представників різних професій, всі зацікавлені зможуть переглянути на Фейсбук-сторінках Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості  та Молодіжного Клубу Журналістики.

Всі учасники зустрічі отримали чудові фідбеки та ідеї для покращення наших ініціатив.