На Новий рік нас оточує атмосфера казкового, містичного чарівництва. Втім, це дорослим потрібно відкинути щоденні клопоти, щоб зуміти знову на кілька днів повірити в казку – а найменші жителі нашої планети готові зустрічати дива, хоч кожен день у році!

Звичайно, цю дитячу віру в диво обов’язково потрібно підтримувати. Перед батьками та педагогами ДНЗ “Сонечко” стоїть важливе завдання – влаштувати дітям незабутнє свято у дитячому садку. А які обов’язкові складові урочистості? Звісно ж, ошатна ялиночка, навколо якої діти ведуть хоровод у карнавальних костюмах, Дідусь Мороз роздає подарунки, новорічні прикраси і виставка поробок.

Ідеї втілені в зимовій казці, що поселилася в дошкільному закладі “Сонечко”, прості і зрозумілі, але надзвичайно потрібні й важливі для всіх нас: і дорослих , і малих. Адже , як цікаво й приємно дітлашні, коли на кілька вечорів дім перетворюється на творчу майстерню, а вся родина зайнята найбільш захопливим процесом – створенням зимової власної казки. До вашої уваги – плід спільної творчої діяльності батьків, дітей та педагогів дитсадочку – чудові фотозони та композиції присвячені зимовим святам.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).