З метою виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 № 710 (із змінами) та з метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів оприлюднюється  обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення  щодо закупівлі : «Послуги з благоустрою населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади (догляд за зеленими насадженнями , викошування газонів, прополювання, підживлення та полив) (ДК 021:2015 – 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)» (ідентифікатор закупівлі  –  UA-2022-06-21-004655-a). Доцільність проведення закупівлі визвано необхідністю виконання  покладеного на Управління житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Золотоніської міської ради наступних завдань/функцій:

– органiзацiя заходiв з благоустрою територiт громади, залучення на договiрних засадах з цiєю метою коштiв, трудових i матерiалъно – технічних pecypciв пiдприемств, установ, органiзацiй незалежно вiд форми власностi, а також населення.

-здiйснення контролю за органiзацiя озеленення, охорони мiсць вiдпочинку населення, станом благоустрою  територi громади, зелених  насадженъ i водойм,  створення мiсць вiдпочинку населення

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити догляд за зеленими насадженнями , викошування газонів, прополювання, підживлення та полив в населених пунктах Золотоніської міської територіальної громади .

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного обрахованих обсягів послуг та обсягу фінансування.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до особливостей надання послуг з озеленення та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана ціна визначена на основі проведених кошторисних розрахунків з урахування середніх цін на матеріали та послуги, що склались станом на день оголошення закупівлі та з урахуванням наявного фінансування.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля проводиться за процедурою відкритих торгів