Розпорядження міського голови від 25.06. 2018 № 95:

З метою створення бази даних про існуючі об’єкти зберігання транспортних засобів, керуючись п. 1, 7, 19  п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Створити міську робочу групу з питань проведення комплексної інвентаризації гаражів на території м. Золотоноша згідно додатку (додається).
  2. Робочій групі:

2.1.В термін до 01.08.2018 забезпечити проведення комплексної інвентаризації гаражів на території м. Золотоноша та перевірити законність їх розміщення.

2.2. За результатами роботи скласти акт з висновками, рекомендаціями щодо подальшого вирішення питання незаконно розміщених об’єктів.

  1. Суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам, які є власниками або користувачами об’єктів, всіляко сприяти робочій групі у здійсненні її повноважень, в тому числі шляхом надання правовстановлюючих та дозвільних документів.
  2. Відділу організаційного забезпечення, контролю та кадрової роботи (Левченко В.А.) оприлюднити дане розпорядження у засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Масла О.М. та управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин (Веснін І.В.).

Склад міської робочої групи з питань проведення комплексної інвентаризації гаражів на території м. Золотоноша

– Масло О.М. – голова комісії, перший заступник міського голови;
– Веснін І.В. – заступник голови комісії, начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин;
Члени комісії:
– Флоренко О.А. – начальник управління житлово-комунального господарства;
– депутати міської ради (за згодою).