20 червня для золотоніських пенсіонерів знову відкриють навчання для опанування смартфонів, а у Кропивні Золотоніської ОТГ його проводитимуть вперше.

На початку 2020 року у Золотоноші стартували заняття для людей старшого віку з набуття навичок користуватися функціями у своїх смартфонах. Курси діджиталізації проходили на базі школи інформаційних технологій №2 після завершення навчального процесу. Повідомляє Золотоноша. сіті. Пересилати повідомлення, поповнювати рахунок телефона, оплачувати комунальні послуги онлайн, відправляти голосові звістки – це далеко неповний перелік здобутих знань, які встигли опанувати допитливі золотонісці під керівництвом досвідченої викладачки інформатики Валентини Заїки. Відбулося лише 7 занять, які з охотою відвідували містяни віком 45+. Продовжити курс завадила пандемія коронавірусу.

Наразі місто живе в умовах послаблення карантинних обмежень. Назріла потреба у відновленні навчання пенсіонерів, оскільки багатьом з них доведеться користуватися банківськими картками при отриманні пенсійних виплат.

Як розповіла заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко, про своє бажання продовжити навчання заявили понад 50 осіб, 40 з них уже підтвердили свій намір здобувати знання. Заняття для золотоніських пенсіонерів відновлять 20 червня. Вони проходитимуть на базі СШІТ №2.

Алгоритм користування смартфоном опанують і літні мешканці сіл Золотоніської громади. Першими за парти сядуть сільчани Кропивни. Для них заняття проводитиме вчитель інформатики Кропивнянської школи Олексій Сальніков. Він та його колеги зі шкіл громади попередньо пройдуть підготовчий курс з Валентиною Заїкою, яка поділиться своїм досвідом на цій стезі, власними напрацюваннями, скоординує роботу викладачів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).