Уже другий день у Золотоноші на прибережній зоні біля скейт-парку працюють спеціалісти   підрядної організації. Пише Золотоноша.Сіті. 

Як пояснив начальник управління ЖКГ Артем Харін, на минулому тижні провели планування території. Протягом двох днів бульдозер розрівнював майданчик. Спільно з виконавцем спеціалісти житлово-комунального господарства розбили локації для місць відпочинку, клумб, пішохідної доріжки, системи водовідведення.

Найперше взялися за влаштування зон відпочинку. Це будуть три майданчики вздовж асфальтованої доріжки між скейт-парком та стадіоном ДЮСШ. На кожному встановлять лавки та висадять квіти. Поруч, звичайно, ще й бачки для сміття. Від скейт-парку до бетонної стежки на Зозулівку прокладуть доріжку. Вона буде обрамлена бордюрами з обох боків і висипана гранвідсівом. Цей варіант найбільш прийнятний для технічних робіт у майбутньому, коли виникне потреба у повторному чищенні річки тощо.

У загальну картину зовсім не вписуються бетонні опори з енергомережею. У першу чергу з точки зору безпеки, а по-друге, з естетичного погляду. Тому Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський веде перемовини з керівництвом ПАТ «Черкасиобленерго» щодо їх демонтажу. Кабель енергетики прокладуть під землею у напрямку недільного ринку. Для освітлення набережної встановлять сучасні декоративні світильники.

Територія матиме систему водовідведення. Прокладуть бетонні лотки для централізованого водоприйому. Щоби дощові і талі води не розмивали берегів, їх засіють багаторічними травами. Вони низькорослі, не вимагають особливого догляду.

Біля самого ж майданчику з металевими конструкціями розбите місце для майбутніх клумб та пішохідних доріжок, які будуть викладені тротуарною плиткою.

Для збереження завезених будівельних матеріалів та убезпечення встановлених об’єктів на цій території завчасно встановлена система відеонагляду. Усі витрати на благоустрій локації виділені з міського бюджету.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).