21 квітня в соцмережі Facebook підписники сторінки Міський будинку культури м. Золотоноша ознайомилися з дописом про оголошення онлайн конкурсу на кращого виконавця з народу. Умови були досить простими: « Все що Вам треба – записати пісню та загрузити її в коментарі під цим постом. Переможця обираємо шляхом голосування – у кого більше лайків, той і отримує подарунок. Гарного всім настрою, нехай переможе найсильніший.»

Першою хто розмістив своє відео була вчителька спеціалізованої школи  № 1 Юлія Яременко,яка досить швидко набрала велику кількість схвальних відгуків. Наступною своє відео розмістила Оля Резніченко, досить активна учасниця всіх міських конкурсів і неодноразова призерка.

Третя учасниця конкурсу Дар’я Федорець. Обдарована дівчинка з акторськими здібностями, учениця музичної школи. Як зазначив її тато в коментарях, відео було відзняте під час онлайн уроку вокалу.

Четверта учасниця Аліна Комишна студентка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Даша Корженевська – студентка Черкаського музичного коледжу ім.С.С. Гулака-Артемовського стала п’ятою учасницею онлайн конкурсу.

Наступною своє відео обрамлене загадковими серцями виклала Катерина Бабак.

Останньою своє відео виклала Ірина Стадник. За іронією долі відео останнє, а місце – перше.

Іринка учениця шостого класу Золотоніської спеціалізованої школи №2. Вона, як і багато дітей нашого міста, поєднує навчання в загальноосвітній школі з музичною. Вже третій рік відвідує клас вокалу у Галини Попової. Ініціатором вивчення вокалу в музичній школі стала мама, а сама Іринка на святі «Посвята в першокласники» побачила діток, які грали на фортепіано і  вирішила, що для майбутнього успіху уроків вокалу недостатньо і через рік почала брати уроки гри на фортепіано. Однією із мрій маленької співачки є участь у конкурсі «Голос країни» , звісно, переможниця розуміє, що для цього потрібно багато працювати та вдосконалювати свій спів. Прикладом для наслідування є улюблена співачка Тіна Кароль, котра досить довго йшла до своєї мети. Звісно, так і Іринка, маленька дівчинка – маленький конкурс на місцевому рівні. Мама відзначила, що ініціатором участі у онлайн-конкурсі стала т. Тая, а дівчинка сором’язливо та впевнено доповнила, що це маленький старт до великого успіху. Переможниця отримала подарунки з логотипом міста.

Бажаємо нових перемог всім учасникам !

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).