Період оздоровлення дітей категорійних груп тотожний тривалості літа, тобто стартує 1 червня і закінчується 31 серпня. Протягом трьох найтепліших місяців року заплановано відпочинкові та оздоровчі зміни для 2 970 золотоніських діток з числа дітей-сиріт; дітей з інвалідністю; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей; дітей, котрі перебувають на диспансерному обліку; дітей з числа осіб, визнаних учасниками бойових дій; з числа внутрішньо переміщених осіб; творчо обдаровані діти, котрі стали переможцями конкурсів; діти працівників агропромислового комплексу та діти працівників соціальної сфери села. Про це інформує видання Золотоноша.City.

За півтори місяці своїм правом скористалося уже 905 осіб. Путівка для оздоровлення розрахована на 21 день, відпочинкова зміна триває тільки 14 днів.

Отримати направлення для оздоровлення чи відпочинку можна у Золотоніській службі у справах дітей, сім’ї, молоді і спорту, в обласному управлінні у справах дітей, профспілкових або громадських організаціях, благодійних фондах. Малеча змогла відвідати табір «Таврія», що розкинувся на березі Чорного моря у Скадовську, або ж побувала у таборі «Северянин» – у селі Кирилівка на Азовському узбережжі.

Як розповіла завідувач сектору у справах сім’ї, молоді і спорту Людмила Вареник, за кошти Золотоніського міського відділу освіти 10 дітей-сиріт будуть оздоровлюватися у серпні у таборі «Дахнівська Січ» (с. Свидівок Черкащина). Наразі у Свидівку відпочивають 14 дітей, котрі перебувають на обліку у Золотоніській службі у справах дітей.

Окрім того, батьки за власні кошти можуть придбати путівку у «Дахнівську Січ». За кошти обласного бюджету діти відпочивають у «Таврії» та «Северянину», за державні кошти школярів направляють в табір «Артек» ( Пуща Водиця, Київщина) та в «Молоду гвардію» (м. Одеса). Протягом червня в «Артеку» побувало 10 маленьких золотонісців, у «Молодій гвардії» – 6.

Путівки надходять: бюджетні (безкоштовні для визначених законодавством категорій дітей) та з частковою батьківською доплатою – від 20 до 50% від повної вартості. На дитячу оздоровчу кампанію-2021 залучено 149 тисяч гривень з міського бюджету.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).