З метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткував та проводить Національний проект « Я – Українка», який вже три  роки поспіль проходить у нашій країні.

Проект здійснюється за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань.

Він розповідає про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Саме такі жінки возвеличують країну, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям. Невід’ємною часиною проекту є підготовка та випуск книги «Я – Українка», сторінки якої презентують жіночі долі. Крім знаменитих постатей щороку з’являється багато нових імен, які ще не відомі широкому загалу та є не менш значимі в долі нашої країни. Це керівники підприємств, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші.

Серед номінантів проекту є і керівник дошкільного навчального закладу «Сонечко» Коваль Вікторія Іванівна, якій присвоєно народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, Почесної грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги Пошани «Я – Українка». Ці винагороди вона отримала особисто з рук першого президента України Леоніда Кравчука.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).