У міській раді сьогодні провели нараду з головами квартальних комітетів. Розпочалося засідання з приємної місії: секретар ради Наталя Сьомак від міських керманичів привітала з ювілеєм Валентину Бабак – голову квартального комітету, патріота рідного міста. Далі ж зустріч перейшла у робоче русло.

Одним із важливих питань стало надання квартальними головами довідок про склад сім’ї.Олег Масло закликав присутніх надавати довідки лише за фактичним місцем проживання (у тому числі і особам ромської національності). Якщо голова квартального комітету не знає людину, то має право направити її до міської ради, де встановлять точну адресу проживання особи.

Світлана Суддя попрохала голів квартальних комітетів терміново сповіщати владців про новоутворені кризові родини, якщо такі є на кварталах.

До присутніх звернулася і Віра Антонова – головний лікар первинної медико-санітарної допомоги. Вона закликала квартальних провести роз’яснювальну роботу серед мешканців, щодо медичної реформи. До 1 квітня громадяни мають укласти договори із сімейними лікарями.

Людмила Неліна, директор територіального центру соцдопомоги, наголосила, що у Золотоноші функціонує соціальне таксі для інвалідів. Викликати його можна за номером 5-39-88 або 5-25-37.

Далі ж у індивідуальному порядку присутніх консультувала начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Лукомська та керівник Центру надання адміністративних послуг Ірина Коцар

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).