Відповідно до Порядку проведення реабілітації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057, Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 497, з метою надання учасникам антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради повідомляє про внесення до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності:

  • ДП „Південь-Курорт-Сервіс на базі санаторію „Орізонт”, 67780, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н., смт. Сергіївна, вул. Гагаріна,1а.
  • ДП „Клінічний санаторій „Карпати”, 89641, Закарпатська обл.., Мукачівський р-н., с.Карпати.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради за адресою: м. Золотоноша,  вул. Шевченка,70, каб. № 3 або попередньо зателефонувавши за номером телефону 2-38-33.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).