Протягом перших трьох днів поточного тижня компетентна комісія на чолі із заступником міського голови Мар’яною Ніщенко та начальником відділу освіти Ольгою Строкань перевірили готовність освітніх закладів міста до нового навчального року.

Серед позицій, що  традиційно цікавлять: стан навчально-виховної роботи, ознайомлення з річним планом роботи школи, правилами внутрішнього трудового розпорядку, також наявність куточка з охорони праці, державної символіки, робочого навчального плану, стан харчоблоків та системи протипожежної безпеки. Окрему увагу члени комісії зосереджують на проведених ремонтних роботах, станах спеціалізованих кабінетів (хімії, фізики, інформатики, біології, спортзалу, майстерень тощо). Комісія також оцінює дизайн кабінетів та школи в цілому, наявність комп’ютерної техніки, Інтернету, сайту школи. Чи не найважливішим аспектом під час перевірки є належний стан протипожежної безпеки (стан та кількість вогнегасників, наявність схеми шляхів евакуації учнів та пожежної сигналізації), електробезпеки (заземлення, стан електрогосподарства, щитових, освітлення коридорів та класів тощо). Позитивно оцінюється створення та модернізація за літо нових кабінетів, музеїв, рекреацій, медіа центрів. Турбуються перевіряючі й про наявність приміщення для обслуговуючого персоналу, станом гардеробів, утриманням учительської кімнати, бібліотеки, медичним пунктом тощо.

У понеділок посадовці відвідали СШ №1, СШІТ №2 та зош №3, Будинок дитячої та юнацької творчості і дитячий садочок «Сонечко». У вівторок побували у дитячих установах «Калинка», «Веселка» та «Струмочок», гімназії ім. С. Д. Скляренка та зош №6. Завершили вояж у середу: зош №5, дитячі заклади «Берізка», «Ромашка», «Ялинка». Побували у санаторній та спеціальній школах-інтернатах.

За словами заступниці міського голови Мар’яни Ніщенко, золотоніські заклади показують стовідсоткову готовність до нового навчального року.

  • Нам не все одно, – стверджує чиновниця, –  в яких умовах навчатимуться золотоніські вихованці, на які потреби завідуючі та директори спрямовують кошти, виділені міською радою для утримання закладів. У ході перевірки робимо висновок, на які проблеми у першу чергу, треба звернути увагу і допомогти матеріально. Відвідини освітніх закладів демонструють готовність прийняти малечу вже сьогодні – вони забезпечені матеріально-технічною, науковою та дидактичною базами і спроможні надавати якісні освітні послуги.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).