На другому пленарному засіданні 48-ої сесії, що відбулася 1 листопада, депутати висловили занепокоєння чергами в амбулаторіях сімейної медицини міста. Міський голова Віталій Войцехівський доручив своєму заступнику Мар’яні Ніщенко протягом двох днів вивчити ситуацію і 6-го листопада доповісти  результати моніторингу та висвітлити проблемні питання та шляхи їх вирішення в засобах масової інформації.

Дійсно, в амбулаторії № 3 в ранковий час спотерігалися черги, – стверджує заступниця міського голови. Така ситуація скалалася у зв’язку з тим, що один з сімейних лікарів амбулаторії №3  перебувала на лікарняному, а наплив відвідувачів збільшився через вакцинацію, яка неможлива без допуску і попереднього огляду лікаря. До того ж робота, щодо запису телефоном була відпрацьована недостатньою мірою. Проте сімейні лікарі міської первинки не відмовляють у прийомі жодному пацієнту, навіть тоді, коли договір укладений з іншим сімейником.

Поспілкувавшися із лікарями та адміністарцієї Золотоніського міського центру сімейної медицини пропонуємо економити свій час наступним чином.

  1. Запишіться на прийом. Якщо ви йдете на плановий прийом,на вакцинацію,на медогляд,на одержання рецепту за програмою “Доступні ліки” ви можете записатися на прийом через реєстратури наших амбулаторій на зручний для вас час . Для цього необхідно зателефонувати в амбулаторію і записатися до лікаря на певний час. Ви обов’язково в цей час будете прийняті лікарем. Телефони амбулаторій: амбулаторія № 1 тел 2-33-35, амбулаторія № 2 тел. 2-37-71 , амбулаторія № 3 –  5 -27-09. Можна телефонувати напряму до свого сімейного лікаря, бо регулювання прийому повністю покладене на сімейних лікарів та медсестер.
  2. Проконсультуйтеся у реєстратора. У кожній амбулаторії є реєстратури. Там вам нададуть вичерпну відповідь на будь-яке запитання. Інколи, пацієнт стоїть під кабінетом, щоби дізнатися де можна здати аналізи, тощо. Всі організаційні питання можна уточнити в реєстратурі і марно не гаяти свій час під кабінетами.
  3. За можливістю, не йдіть до лікаря від самого ранку. Всі амбулаторії працюють до 19:00. Пацієнти ж звикли приходити на 8:00. Якщо не має гострих болей відкладіть вранішній візит до лікаря на пізніше
  4. Кого лікарі приймають першими? Звичайно, першими заходять люди з гострим болем чи температурою, далі – пільговики.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).