На минулих вихідних скінчився груповий етап відкритого чемпіонату Черкас з баскетболу (вища ліга), який проводився у два кола і за його результатами 4 команди грають у плей-офф, 1 команда – проти 4, 2 – проти 3, переможці – за золото, переможені – за бронзу.

За його підсумками 4 кращі команди будуть вести боротьбу у фіналі чотирьох. «Легіон» закінчив груповий турнір на 3-му місці й у плей-оф зійдеться у двобої з багаторазовим переможцем цього турніру – «Місто» (Черкаси). Друга пара – минулорічний чемпіон «Ветеран Баскет» (Черкаси) проти ЧДТУ. Матчі пройдуть 16, 17 червня у черкаському Палаці спорту «Будівельник».

Для нашої команди – це перший досвід таких матчів. Після того, як влітку команда втратила багаторічного лідера Андрія Шимулю («Ветеран Баскет»), багато гравців проявили свої найкращі ігрові якості і маємо колектив, який грає на великих швидкостях, без яскраво вираженого лідера. Незважаючи на багато втрат спортсменів (травми) по ходу турніру (останні три матчі пропустив капітан Іван Рунцо), команда весь турнір була на ходу і боролася за перемогу у кожній грі.

Громадсько-політична газета “Златокрай”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).