Сьогодні, 29 грудня, відбулося четверте й останнє пленарне засідання 25 сесії міської ради під головуванням секретаря міської ради Наталії Сьомак та за участі народного депутата Віталія Войцехівського. Традиційно розпочали зі вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих Героїв України. На розгляд сесії було винесено 4 питання.

Стосовно питання «Про затвердження статуту КП «Міський водоканал» у новій редакції» інформував начальник УЖКГ Артем Харін. Зміст полягав у збільшенні суми статутного капіталу підприємства. Заперечень до даного питання не було.

Також керівник запропонував передати кабельні муфти кінцеві на Золотоніське відділення енергетичних мереж для проведення стабільних подальших робіт. Винесену пропозицію підтримали усі присутні депутати.

Під завершення сесії Віталій Войцехівський подякував за плідну роботу цього року та привітав депутатів із прийдешніми новорічними святами.

«У 2023 рік ми входимо із новими думками та сподіваннями на добрі зміни. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас. Але з кожним кроком ми все більше впевнені в тому, що цей рік буде переможним для України», – додає народний депутат.

25 сесію міської ради VIII скликання оголошено закритою.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).