Перше серпня… Середина літа… Справжнього  теплого літа… У зелені втопилися сади, повсюди – різнобарвні квіти, серце завмирає від краси! Цей особливий, неповторний час надовго запам’ятається випускникам 2020 року.

Вони зібралися на затишному, привітному подвір’ї Золотоніської гімназії
ім. С.Д. Скляренка для отримання свідоцтв  про повну загальну середню освіту.

Здійснилася заповітна мрія: путівка в доросле життя… прощання з дитинством…

І закружляв тендітних, вродливих красунь та струнких, впевнених в собі юнаків,  перший ніжний вальс. Сльози радості на очах батьків, гордих за своїх дітей.

Надворі літо… Наше тепле літо… У якому радість і смуток водночас.

Невідомий світ кличе вдалеч юнь! Щасти Вам, діти!

30 липня Золотоніська спеціалізована школа № 1 попрощалась зі своїми випускниками на урочистій лінійці. Традиційно випускників привітав директор школи Горошочок В.Я., класний керівник – Люта Л.С. та перші вчителі. Після чого в небо полетіли кульки, як символ здійснення мрій та підкорення найбільших висот. У добру путь, в доросле самостійне життя, дорогі наші випускники-2020! Здобувайте міцні знання і повертайтесь назад до рідного гнізда! І нехай певні неприємності, пов’язані з дистанційним навчанням і складанням ЗНО в умовах карантинних обмежень, залишаться для вас єдиною найбільшою прикрістю в житті!

На долю цьогорічних одинадцятикласників випало ледь не найбільше шкільних експериментів, реформувань та випробувань. От і випускний, в умовах карантину, опинився під загрозою зриву. Проте, хто б там що не говорив, свято прощання зі школою – важлива і довгоочікувана подія у житті кожної дитини. Тож у СШІТ № 2 вирішили: випускному – бути! Зворушливо й чуттєво, інколи навіть збентежено, учні мандрували станціями свого шкільного дитинства, згадали всі 11 років життя в школі. Кумедно і дещо незграбно від хвилювання виконували завдання ведучої, пригадували своїх однокласників… Цей вечір видався настільки душевним, що закарбується в пам′яті випускників назавжди. А щоб солодко було вирушати в доросле життя, директор школи Олена Вертипорох пригостила винуватців свята тортом із чаєм, тож цілком логічно, що всі разом, у дружньому колі, заспівали прощальну пісню і затанцювали останній шкільний вальс. Далі буде… Але це вже буде зовсім інша історія.. Любимо Вас!

30 липня о 18 год. на додвір‘ї школи № 3 відбувся випускний вечір «Політ у майбутнє». Випускники, батьки, вчителі відправились у захоплюючу, креативну, цікаву подорож, де кожен з них обрав свою злітну смугу для своєї мрії.

Як стало відомо з достовірних джерел, 30 липня 2020 року в школі № 5 був зафіксований спалах вдячності неймовірних розмірів! У цей день відбулося прощання зі школою. Стан випускників, батьків і вчителів: пульс прискорений, в очах – вогонь, в серцях – полум՚я, у душах – вдячність! Усі були впевнені, що випускний вечір має бути незабутнім. І свято вдалося. Вишуканістю, елегантністю, творчістю і запалом запам’ятався усім присутнім цей день.

У школі, де немов чудовий сон,

Роки навчання пролетіли звично,

Всі часом перевірили закон:

Життя мінливе, школа й дружба – вічні!

“Випускний зорепад – 2020” зібрав шкільну родину Золотоніської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 на свято з нагоди вручення учням 11 класу свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти. Червоною доріжкою виходили зі школи вчорашні учні, а нині – її випускники. Щемливо звучали з їхніх вуст спогади про неповторні шкільні роки. Слова вдячності вчителям та батькам переривали непрохані сльози. Шкільний вальс у виконанні юнаків та дівчат став лебединою піснею прощання з дитинством та школою. Молодші братики та сестрички вручили випускникам  різнокольорові повітряні кульки з побажаннями. А щире батьківське благословення підтримуватиме дітей у дорослому житті. Ще довго після свята випускники спілкувалися з учителями, приймали вітання від рідних, фотографувалися на пам’ять біля власноруч створеної фотозони, відчуваючи себе невід’ємною частинкою рідної школи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).