29 грудня перший заступник міського голови Олег Масло та заступник міського голови Олександр Флоренко повернулися з півдня країни. Там вони відвідали українських військових, привітали з прийдешніми святами та презентували подарунки, провізію й найнеобхідніші речі.

Поїздку запланували в дві локації – Маріупольський напрямок та Чонгар. Добиралися двома автомобілями разом із золотоніськими військовими на чолі з командиром військової частини А1402 – Олександром Сташуком. Заночували, поспілкувалися з хлопцям, вранці попрямували до Чонгару –  пропускного пункту на кордоні з окупованим Кримом. Там перебуває частина Правого сектору Херсонщини. У цей час із Золотоноші на зустріч виїхав автомобіль з причепом завантажений провізією і необхідним устаткуванням для активістів.

 – Збройні сили України – фінансуються Міністерством оборони. Тоді як Правий сектор – добровольці. Вони не увійшли до жодної офіційної державної структури й відповідно не отримують ніякої офіційної допомоги.  Фактично вони тримаються лише завдяки волонтерам, – пояснив Олександр Анатолійович.

Золотонісці привезли теплий одяг, форму, продукти харчування. Долучилася вся громада – підприємці, освітяни, працівники комунальних підприємств.

 – Хлопці захищають кордони держави в режимі нон-стоп, далеко від домівок, рідних і, часто, цивілізації й комфорту. Добре слово, щира розмова і звістка з дому допомагає триматися у напруженому режимі провокацій і несподіванок, – говорить Олег Михайлович. – Ми вдячні всім хто долучився зібравши провізію, одяг, подарунки й необхідне приладдя. Особливо підприємцям КП «Міський ринок» під керівництвом Тараса Супруна, очільнику ТОВ «Агрофірма «Маяк» Олексію Васильченку, Золотоніському маслоробному комбінату особливо директору – Сергію Решетняку, громадській організаці НВР «Холодний Яр» в особі Станіслава Піскуна та освітнім закладам громади – діти й батьки яких з ентузіазмом долучилися до збору провізії.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).