6 березня 2021 року у приміщенні Золотоніської ЗОШ №6 відбулася першість міста Золотоноші з греко-римської боротьби серед юнаків на призи Людмили Литвиненко.
Самі змагання відбулись на високому рівні, про що свідчили емоції та пристрасті, що супроводжували поєдинки. Техніко-тактичні дії борців підтверджували неабияку, як для такого юного віку, фізичну та морально-вольову підготовку.
Готували переможців та призерів тренери-викладачі Станіслав Власенко, Гарік Алексанян, Ігор Ракітін та Рубен Шамян.
Мистецтво греко-римської боротьби набуло особливої популярності за останні десятиліття. Ці види спорту розвивають у дітей координацію рухів, мускулатуру, вчать дітей швидко реагувати і правильно падати. «Взагалі, спорт – цікаве, захопливе заняття, яке не тільки зміцнює м’язи і волю людини, але ще й дарує йому азарт, дух чесного змагання і впевнене прагнення до перемоги» – резюмує змагання тренер Ігор Ракітін. На його думку це допомагає не лише в спортивних досягненнях, але і в звичайному житті. Звикаючи перемагати у спорті, дитина, мовляв, розумно переносить цей підхід до свого навчання, потім – кар’єри та щоденної праці.
Засновник турніру – Людмила Литвиненко зауважила, що кожна дитина народжується генієм, але виростає вона такою, якою її зробило оточення – батьки, вчителі та суспільство в цілому. Тому й дуже важливо на сьогодні відірвати молодь від комп’ютерів, дати щось корисне: «Не важливо, чи це буде греко-римська боротьба, чи волейбол, чи, приміром, велопробіг– діти мають бути активними, на те вони і діти. Щиро дякуємо батькам за те, що заохочують своїх синів до спорту і за правильні пріоритети у вихованні».
Учасники турніру, батьки юних борців та організатори змагань висловлюють подяку за вагому підтримку міському голові Віталію Войцехівському, директору ЗОШ №6 Олександру Пузеєва та директору Золотоніської ДЮСШ Богдану Артеменко за підтримкута оргазізацію турніру.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).