Зміни, що нині відбуваються в освіті, визначають нові вектори для професійного розвитку педагогів. Супервізія покликана допомогти та підтримати педагога на етапі, коли йому важко за різних обставин самостійно знайти правильне рішення у здійсненні професійної діяльності. Для нього це прекрасна можливість особистісно і професійно зростати, отримувати індивідуальну підтримку без зверхності, примусовості та контролю. У результаті ж це вплине на якість освітнього процесу, який формується та реалізовується через цінності Нової Української Школи.
Для керівників заступників, учителів-предметників працівники Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників впродовж жовтня-грудня проводять навчання для роботи у 8-9 класах Нової української школи. Головні питання – реалізація Державного стандарту базової середньої освіти в другому циклі базової середньої освіти.
Протягом 11-14 листопада відбулося навчання для очільників міських методичних спільнот Золотоніської громади. Його проводили кандидат філологічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку педагогів Черкаського ОІПОПП, учитель онлайн-школи Людмила Ющенко разом із консультантами Золотоніського центру професійного розвитку педагогічних працівників.
Впродовж тижня дистанційно працювали за освітньою програмою «Супервізія педагогічної діяльності вчителів базової середньої освіти». Її мета – підвищення кваліфікації з питань надання професійної підтримки та допомоги педагогічним працівникам. У процесі навчання особливу увагу звернули на ціннісні аспекти, документальне забезпечення та інструменти супервізії. Обговорили принципи, форми та методи проведення супервізії.
16 листопада відбулись також практичні заняття на базі Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка.